Вибір пральної машини: класи машин

Вибір стиралки

Вибір стиралкиПральні машини, представлені на ринку, відрізняються великою різноманітністю від автоматичних з великою кількістю функцій до найпростішої напівавтоматичної. Напівавтоматична – це, як правило, машина з невеликим завантаженням в основному з барабанним пристроєм. Їх відрізняє недорога ціна, але при використанні вони більше трудомісткі, менш енергоємні, менш довговічні.

У автоматичних машин може три варіанти класу: прання, енергозбереження, віджимання. Позначаються вони латинськими буквами: від А до G. Зрозуміло найкращий – клас А. Відповідно найгірший – G. Але його практично немає у продажу. Існують і додаткові позначення ефективності машин – +. А+++ – дуже дбайливе прання і є присутнім режим енергозбереження.

Функція віджимання позначається також буквою А, при цьому класі білизна після прання фактично суха. Може у функціях машинки бути присутнім і “легке прасування”

У основній масі пропонованих пральних машин, це машини класу А або В, це стосується основної функції – прання. Природно краще всього це машина класу А, але і сильних відмінностей між А і В не помітиш, зате можна дещо заощадити.

Функція енергозбереження, все аналогічно. Варіанти класів В і С не багатьом відрізняються один від одного, але і тут також можна трохи заощадити.

Функція віджимання, тут все дещо інакше. Вона визначається по масі сухої білизни. Краще до купівлі визначитися, якої маси білизна зазвичай буде для прання. В цьому випадку купівля машинки класу А або B буде прийнятнішою.

З усього вищесказаного слідує класи А, В і С мало чим відрізняються один від одного. В основному відмінності виникають в додаткових функціях, які дуже рідко використовуються або не використовуються взагалі, відмінності також в дизайні і виробнику, що завжди позначається на ціні товару. Вузли машини, покриття виготовляються в основному з одних і тих же матеріалів.

P.S. Если вам нужная функциональная и доступная стиральная машина samsung может порадовать вас несколькими подходящими моделями. При выборе ориентируйтесь на те советы, которые мы рассмотрели в статье выше.