Вибір шин на зиму

шини на зиму

шини на зимуЗ настанням зими у автовласників починається головний біль з вибором покришок. Це і зрозуміло, адже від якості шин залежатиме безпека і комфорт на дорозі.

Варто відразу відмітити, що вибір всесезонных шин не рекомендується. Річ у тому, що гума таких покришок підходить для клімату, де температура нижча – 10 градусів не опускається. У наших краях температура значно нижча. А при дуже низькій температурі такі покришки тверднуть, що призводить до значного збільшення гальмівного шляху. Багато фахівців сходяться на думці, що всесезонные покришки не забезпечують потрібний комфорт ні взимку, ні літом.

Замисліться про стан доріг у вашому регіоні, про кількість снігу. Виходячи з цих даних, можна визначитися з типом зимової гуми. Якщо вам доводиться їздити взимку по рихлому снігу, то вам прекрасно підійдуть “липучки”. Плюс до всього, такі шини мають найменший гальмівний шлях і машина стійкіша на дорозі. Якщо взимку вам доводиться їздити по сніговому покриву або льоду, то купуйте шини з шпильками. Мінуси таких покришок полягають в тому, що шпильки псують асфальт і видають шум. Якщо визначитися з вибором складно, то можна купити шини з шпильками, які призначені для змішаних умов.

Вибираючи шини не треба забувати про розмір. Краще всього купити шини на розмір менше, щоб зменшити навантаження на підвіску. Пам’ятайте, що гуму треба брати вужче, щоб поліпшити тиск на поверхню.

Купуючи гуму, варто звернути увагу на індекс швидкості. Знайти його можна на бічній стороні. Індекс швидкості позначатиметься буквами L, N, Q і так далі. Символ L означає, що максимальна швидкість складає 120 км/год, N – 140 км/год, Q – 170 км/год. Купивши шини, не треба відразу випробовувати їх на великих швидкостях. Рекомендується першу тисячу кілометрів обкатати їх на швидкості не вище 85 км/год. Гальмувати в цей період треба не різко. Пам’ятайте, що під час обкатки шини повинні притертися і закріпитися в протекторі.

В общем, как видите вопрос выбора шин имеет свои нюансы. Почитать подробнее на (www.bfshina.com.ua) БФ-Шина а также на сайте можете заказать шины через интернет.