Вибір штор

Вибір штор

Чи замислювалися ви про те, як часто ви міняєте штори на вікнах? Можливо, настав час для того, щоб нарешті позбавитися від старих штор і обзавестися новими. Якщо у вас немає можливості звернутися до професіонала при вирішенні цього питання, то спробуйте піти по власному шляху методом проб і помилок. Навряд чи можна дати яку-небудь гарантію відсутності цих самих помилок, проте, якщо врахувати усі нюанси створення інтер’єру в квартирі і розібратися в них, то їх може бути значно менше.

Вибираючи штори, пам’ятаєте про те, що саме вони формують особливий колорит усередині усього будинку. Предмети меблів і різні елементи декору створять прекрасний тандем з правильно підібраними шторами. Крім того, якщо вірно підібрати колірну гамму і малюнок, то можна не лише приховати дрібні недоліки планування, але і візуально скоректувати пропорції і масштаби кімнати.

Основним завданням будь-яких штор є забезпечення захисту мікроклімату приміщення від несприятливих дій довкілля. Для літнього періоду прекрасно підійдуть тонкі щільні фіранки, а в зимовий час вашу душу зігріють штори з ворсу або товстого плетіння. Звідси слідує, що слід обзавестися двома комплектами штор для літнього і зимового сезонів.

Будь-яка різноманітність в інтер’єрі (в даному випадку зміна штор) робить дуже сприятливий вплив на емоційне стані мешканців квартири. Ще один цікавий і корисний з точки зору гігієни факт: штори прекрасно збирають і накопичують пил.

Штори з одноколірної тканини без малюнків підійдуть для будь-якого приміщення, на відміну від штор з малюнками. Вибираючи їх треба бути уважним і обов’язково врахувати не лише колір, але і тематику, а також характер малюнка, пов’язавши усе це з меблями, килимами і шпалерами. У невеликих приміщеннях не варто використати надто багато тканин з малюнком.

У вітальні краще всього повісити штори яскравого і насиченого кольору з виразним малюнком, а ось для спальні варто вибрати штори в м’яких постільних тонах.

За допомогою штор можна візуально змінити приміщення. Так, якщо в кімнаті з низькими стелями повісити штори з вертикальними смугами, то висота стель зорово збільшиться. Вузьку кімнату з високими стелями “відредагувати” допоможуть штори з горизонтальними смугами.

Вибираючи штори, пам’ятайте про ці правила, але не забувайте про головне – штори обов’язково повинні вам подобатися.

P.S. Если вы уже потратили много времени на выбор штор в магазинах, но так и не смогли найти подходящий для себя вариант, то возможно вам нужен професиональный пошив штор. В этом случае вы можете изначально поведать мастеру о своих пожеланиях по шторам дабы получилось все именно так вам нужно.