Вибір дитячих роликових ковзанів

дитячі роликові ковзани

Коли настає довгождане літо, багато хто з нас поспішає порадувати своїх дітей подарунками. Останнім часом, дуже популярне катання на роликових ковзанах. Як правильно вибрати цей спортивний інвентар спробуємо розібратися в цій статті. Не варто відразу купувати дитині дорогі роликові ковзани, для навчання цілком підійде будь-який бюджетний варіант, в основному це звичайно ж продукція китайських виробників.

При купівлі недорогих “роликів” зверніть увагу на якість виготовлення черевика, для початківця бажано вибрати м’який або середньої жорсткості. Дуже зручний розсувний черевик, розмір варіюється в широких межах таким чином ви можете придбати ковзани на виріст. Зверніть увагу на якість замків, прийнятніше вибрати металевий або на “липучці”, звичайний пластик легко зламати при падінні.

Рама у бюджетних ковзанів в основному виготовляється з високоміцних пластмас, в дорожчих варіантах з металу або композитних матеріалів. При виборі “роликів” з пластиковою рамою зверніть увагу на наявність металевих втулок в місцях кріплень підшипників.

Катки мають бути знімними для їх подальшої заміни або змащення підшипників. Матеріал робочої поверхні катків має бути з якісної пластмаси. Сильно м’який пластик швидко зноситься а занадто твердий стукатиме по асфальтовому покриттю і кататися на таких ковзанах буде не дуже комфортне.

Разом з ковзанами обов’язково придбайте для дитини комплект захисту, в процесі навчання катанню падіння неминучі. У комплект входить захисний шолом, щитки для захисту колін, ліктів і долонь.

P.S. Найти всякие детские товары в наши дни легко через интернет. Возможно вам пригодится информация о магазине mng-kids.com.ua где представлено много товаров для детей: от игрушек и роликов до одежды на любой сезон.