7 порад щодо вибору пластикових вікон

вибір пластикових вікон

вибір пластикових віконСьогодні існує велика кількість фірм-виробників пластикових вікон: Rehau , KBE, Deceuninck, Slidors, Proplex, Trocal та інші. Вибір марки вікна – досить відповідальний крок при ремонті квартири. Вікна – це не шпалери, які можна, при бажанні переклеїти. Пластикові вікна повинні прослужити їх власнику 10-15 років, однак при виборі вікон більшість замовників найчастіше орієнтуються на ціну, попадаються на рекламні трюки, спеціальні акції та часто навіть не цікавляться розходженням фурнітури, стекол і профілів.

Сьогодні ми дамо декілька порад, які неодмінно допоможуть зробити правильний вибір.

1. Вибирайте двокамерний склопакет
Камера у вікні – це повітряний простір між стеклами. Таким чином, двокамерне вікно буде мати 3 скла, що знаходяться в одній рамі. Таке вікно буде гарантією того, що в квартирі буде тепло, і вам не буде докучати шум з вулиці. Якщо вам потрібна підвищена захист від шуму, то необхідно буде встановити спеціальні склопакети, які мають більш товсті скла на відміну від стандартних.

2. Не економте на енергозберігаючих стеклах
Установка енергозберігаючих стекол більш ніж виправдана. Вони допомагають забезпечити оптимальні параметри мікроклімату в будь-який час року: влітку не дозволяють сонячному теплу проникати в приміщення, а взимку не дають теплу виходити з кімнати. Завдяки таким стеклам ви можете заощадити значну кількість електроенергії на обігрів приміщення в холодний період року.

3. Дізнайтеся товщину металевого профілю
Рами металопластикових вікон мають металевий армуючий профіль. Він повинен бути встановлений у всіх частинах вікна і мати товщину не 1,5 мм. Профіль забезпечує жорсткість всіх частин вікна, що гарантує відсутність протягів і забезпечує тривалий термін служби.

4. Перевіряйте фурнітуру
Якісна фурнітура істотно продовжує термін служби пластикових вікон. Дізнайтеся у установника все про фурнітуру: хто виробник, яким чином встановлюється і яка гарантія на неї дається. Істотно продовжує термін служби фурнітури якісна мастило.

5. Дізнайтеся про методи щодо поліпшення герметичності вікна
Герметичність вікна – один з головних показників якості вікна. Провідні виробники вікон для поліпшення герметичності використовують сучасні ущільнювачі на основі термопластичного еластомеру, термін служби яких в 4 рази більше, ніж у звичайних гумових.

6. Вибирайте комплексні пропозиції
Якщо ви намагаєтеся заощадити, купуючи окремо вікна, а потім підшукуючи бригаду по установці, то швидше за все, нічого хорошого з цього не вийде. Гарантію на вироби вам ніхто не дасть, тому в разі смужки вам доведеться ремонтувати вікна за свій рахунок.

7. Виберете виробника
Фахівці радять вибирати німецьких виробників, наприклад таких як Rehau. Вони прослужать багато років, не втративши при цьому свого зовнішнього вигляду.

P.S. Вообще любой предмет интерьера для квартиры или материалы для ремонта нужно выбирать тщательно будь то унитаз подвесной Subway или кухонная плитка или душевая кабина для ванны – качество превыше всего.