Про вибір няні

вибір няні

Часто батькам доводиться звертатися по допому няні. Звичайно, мама і папа прагнуть забезпечити свого малюка тільки кращим, тому і вибирати людину, якій можна довірити своє улюблене чадо на тривалий час, доводиться дуже серйозно. І ось няня, нарешті, знайдена. Але як же перевірити, наскільки добре вона справляється зі своїми обов’язками? Є декілька способів перевірити няню. Ось деякі з них.

1.Простіше всього перевірити няню – це поговорити з її колишніми працедавцями, щоб самому дізнатися про усі її достоїнства і недоліки. Обов’язково запитаєте у вибраної вами няні їх адреси і контактні телефони. Відкиньте зайву сором’язливість, адже це ваше право, оскільки ви повинні знати, кому ви довіряєте найдорожче на світі – свою дитину.

2. Щоб перевірити няню, прийдіть одного разу додому раніше, без попередження. В цьому випадку ви зможете своїми очима побачити, чим зайнята няня і що робить малюк. Можна також попросити заїхати до вас додому кого-небудь з родичів або друзів, щоб і вони допомогли оцінити роботу няні.

Можна розпитати сусідів, а також мам, які щодня гуляють на вашому дитячому майданчику. Так ви дізнаєтеся, як довго няня гуляє з дитиною, наскільки уважно наглядає за ним, як спілкується і тому подібне. Використайте будь-який привід, щоб потрапити до няні у гості. Таки образом, ви зможете подивитися, як вона спілкується зі своїми рідними і які у них взаємовідносини.

Якщо дитина уміє говорити, то можна розпитати і у нього про няню. Нехай він розповість, чи подобається йому няня, чи цікаво з нею, скільки вона приділяє йому часу та ін. Звернете увагу на розвиток вашої дитини, що нового він дізнався з приходом у ваш будинок няні.

Перевірити няню можна і за допомогою “радіо-няні”. Для цього сховайте одну частину пристрою в дитячій кімнаті і включіть його, а друга частина нехай буде у вашій сумочці. Після того, як ви вийдете з будинку, включите приладу і послухайте, що у вас удома відбувається.

При нагоді краще всього в квартирі встановити камеру відеоспостереження, за допомогою якої можна буде побачити роботу няні. Веб-камера на комп’ютері також допоможе вам стежити за стосунками няні і малюка і ви у будь-який час, зможете знати обстановку у будинку, просто підключившись до інтернету.

І на закінчення. Не треба боятися здатися занадто недовірливим, адже ваша поведінка цілком виправдана. Від вашої пильності багато в чому залежить здоров’я і розвиток вашого малюка.

P.S. Также при выборе няни можно обратиться в специальное агентство, которое подбирает высококвалифицированных специалистов. Есть даже гувернантка из Англии которая занимается не просто воспитанием, а и поможет изучить английский вашему малышу.