Вибір мутиварки

Вибір мутиварки

Вибір мутиваркиЯк встигнути приготувати декілька блюд на усю сім’ю? Нагодувати домочадців гарячим сніданком, витративши при цьому мінімум часу? Все просто: пора вибрати зручну мультиварку. Мультиварка уміє все: готувати на пару, гасити, варити крупи і овочі, смажити і навіть пекти.

Спершу варто звернути увагу на об’єм робочої чаші для безпосереднього приготування їжі, який може варіюватися від 2,5 до 6 літрів. Далі слід визначитися з бажаною потужністю нашої помічниці: чим більше потужності, тим швидше протікає процес приготування.

Учтоніть яке антипригарне покриття чаші використовується – або звичний нам тефлон або керамічне. Чаша з тефлоновим покриттям помітно легше за чашу з керамічним покриттям. Але при цьому легка чаша швидше піддається деформації, і в той же час мультиваки з такими чашами набагато доступніші в ціні. Обидва види покриття досить зносостійкі.

Параметри, до яких слід придивитися при виборі мультиварки, наступні: управління мультиваркою може бути механічним, електронним або сенсорним способом; кількість програм, за допомогою яких можна приготувати будь-яке блюдо – від 6 до 10. Для приготування каші у більшості мультварок є режим “попереднього замочування”. Якщо треба приготувати, наприклад, сніданок, то можна скористатися іншою функцією “таймер старту”. Продукти заздалегідь закладаються в чашу, вибирається програма – їжа буде готова до призначеного часу. З режимом “автоматичного підігрівання” приготована їжа може зберігати температуру до 12, а в деяких моделях і до 24 годин.

Не треба нехтувати рівнем безпеки вибраної моделі: системою “м’якого випуску” пару, герметичним клапаном, замком безпеки на кришці, температурним регулятором.

Отже модель вибрана наприклад така http://hozaika.com/multivarki/-lmc-05-02-liberton.html і все що треба зробити – це завантажити в мультиварку необхідні продукти і вибрати необхідну програму – уся інформація по процесу приготвування буде відображатися на дисплеї. Ну а далі – просто насолоджуватися результатом.