Вибір методів просування сайту

просування сайту

просування сайтуПросування сайту – це одне із завдань, з яким обов’язково стикається власник веб-сайту. Для просування сайту є безліч різних методів, вибір яких залежить від цілей та особливостей сайту. Зараз деякі з них і розглянемо.

Просування сайту через реєстрацію в пошукових системах

Найперше що потрібно зробити. Просування сайту можна здійснювати за допомогою реєстрацій в пошукових системах (Google, Рамблер, Яндекс та ін.) Найбільший пік відвідування сайту відбувається за рахунок пошукових систем, але щоб сайту потрапив в топ десятку при видачі результатів пошуку, обов’язково потрібно створити відповідний контент.

Просування сайту через поштову розсилку

Досить популярний варіант в деяких ситуаціях. Щоб утримати відвідувачів сайту важливо створити персональну поштову розсилку. Просування сайту з використанням даного методу дозволить сформувати перманентну аудиторію гостей сайту. Для розсилки слід використовувати захоплюючий контент з лімітованим обсягом інформації, повідомляючи про новинки сайту.

Просування сайту через контент

Уніканий і корисний контент – запорука успіху. Одна з головних цілей користувачів мережі Інтернет – це пошук потрібної інформації. Контент – графічне і текстове зміст сайту, розроблений для залучення відвідувачів, надання їм потрібної інформації і перетворення їх в цільових клієнтів.

Просування сайту за допомогою посилань

Цей метод для більш знаючих користувачів. Величезну роль мають посилання на сайт, за рахунок яких значущість сайту для пошукової системи зростає, і це впливає на результативність видачі. Існують різні методи для отримання посилань – обмін посиланнями з іншими сайтами, підписи на різних форумах з посиланням на сайт, реєстрації у каталогах і т.д. Інколи більш ефективно замовити просування в спеціалізованій компанії наприклад Промо 40 де спеціалісти знають всі нюанси і тонкощі розкрутки.

Просування сайту в соціальних мережах

Цей напрям зараз розвивається найбільш активно. Головним завданням розкручування сайту в соціальних мережах, є залученням уваги відвідувачів соціальних мереж до розкручується ресурс. Створивши групу в соціальній мережі «Вконтакте», можна запрошувати в неї друзів, друзів своїх друзів і так далі. Розміщення в групі посилань на головну сторінку сайту, захоплюючих статей, фото, відео, спілкування на різні теми – все це допоможе в залученні відвідувачів до ресурсу.