Вибір дитячого халата: ради досвідчених батьків

дитячий халат

Як приємно після купання завернутися в улюблений халат і пити каву. Деякі взагалі носять його в якості домашнього одягу. Тому придбати його і для своєї дитини також буде не зайвим. Одягнувши халат на дитину відразу після купання, ви позбавите його від необхідності витиратися рушником. Матеріал прекрасно вбере усю вологу. Різноманітність дитячого одягу просто величезна і при виборі труднощів виникнути не повинно.

Дуже вигідно купувати халати оптом для усієї сім’ї. При виборі, по-перше, слід звернув увага на матеріал. Він має бути натуральним, без небезпечних барвників. Для холодних сезонів можна вибрати махровий халат. Він дуже м’який, теплий і приємний на дотик. Для теплих сезонів можна
дитячий халат купити наприклад з велюру.

Для повсякденних справ підійдуть халати з ситцю або трикотажу. Що стосується довжини халата, то краще вибрати середню довжину. Довгий халат буде незручний дитині під час ігор, а із занадто короткого він швидко виросте. Також велике значення має колір. Занадто яскраві кольори вибирайте обережно, халат може полиняти і втратити увесь колір.

Слід зважати і на думку дитини, вибираючи річ з малюнком його улюблених мультиків. Халати з різними вушками на капюшоні теж дуже сподобаються дитині. Варіанти крою у усіх халатів однакові. Відмінність лише в наявності або відсутності капюшона і видах застібок. Блискавка може ламатися, а гудзики у дітей часто відриваються. Так що найоптимальніший варіант – халат з поясом. Зручно і практично.