Професійне вибілювання зубів: переваги і варіанти

Професійне вибілювання зубів

Професійне вибілювання зубівЕстетична стоматологія рясніє різними послугами, найпопулярнішим серед них вважається професійне вибілювання зубної емалі. Воно ефективніше і безпечніше, ніж процедура вдома: результат видно вже після декількох сеансів завдяки великому змісту активних компонентів.

За допомогою цієї процедури можна отримати ефектну голлівудську посмішку крок за кроком. Незважаючи на високу вартість, її основною гідністю служить поліпшений контроль чутливості ясен і зубів. Проте не кожен зможе отримати білосніжну посмішку. Результат залежить від віку, спадковості і стану зубів.

Кабінетне вибілювання – це зовсім не універсальний спосіб усунення жовтизни зубів. З його допомогою можна видалити плями, викликані старінням, певними продуктами і навіть палінням. Найбільш піддаються цій процедурі жовті зуби, складніше йде справа з коричневим, сірим і зеленуватим відтінками.

Кабінетне вибілювання безсиле у боротьбі з рядом плям. До них відносять тетрациклінові плями, флюороз, наліт після травм і неорганічного походження. Якщо висока концентрація активного компонента не допомагає, не треба падати духом: відмінним варіантом буде курс домашнього вибілювання.

P.S. Если эстетическая косметология это больше для красоты, то при возникновении проблем с зубами советуем обратиться в круглосуточную стоматологию или другие клиники дабы профессионалы позаботились о ваших зубах.