В’язані речі для дітей – поради батькам

В'язані речі для дітей

В'язані речі для дітейНародження довгожданої дитини – це радість для усієї сім’ї, але в той же час і новий клопіт, нові турботи. Навколо домашнього сонечка з подвоєною енергією починають обертатися усі “планети”: мама, папа, бабусі-дідусі, тітки, кузини. Усі вони хочуть, щоб рідне чадо ні чого не потребувало, в холоди не мерзло, в жару – не перегрівалося, тому гардероб малюка має бути продуманий до тонкощів. Проте витрачати багато грошей на брендові дрібнички, які нестримно зростаюча дитина іноді і пару разів вдягнути не устигає, – теж не раціонально. Для більш доросліших дітей вже можна купувати речі в інтернеті, тому вам може знадобитись дана ссилка на онлайн магазин Kiddyton.

Прекрасною альтернативою дорогим покупним нарядам можуть стати власноручно пов’язані светри і шапочки, комбінезони і пінетки, сарафани і жилети. В’язані речі як і для дорослих, досить актуальні, вони виглядають модно і стильно.

Теплий одяг – актуальний в осінньо-зимовий час. Тому потурбуйтеся про теплі речі для свого малюка. Залежно від використаної пряжі і щільності в’язки вони можуть бути призначені як для холодної пори року, так і для теплих днів. Журналів з моделями в’язаного дитячого одягу сьогодні продається величезна кількість, вибрати для себе відповідний варіант не складе труднощів.

Вибір пряжі в магазинах для рукоділля також радує різноманіттям кольорів, фактур і товщини ниток. Там же можна купити різні аксесуари для прикраси дитячих речей – великі гудзики, аплікації, помпони. Головне – згадати забуті уміння і включити фантазію, і тоді домашній “самовяз” дасть фору наймоднішим дизайнерським моделям.

Якщо ж бабусі новонародженого ще занадто молоді і зайняті своєю роботою, щоб присвятити багато часу гачку і спицям – можна придбати готовий в’язаний одяг або замовити у приватної майстрині.

Для дитини найбільш комфортна натуральна овеча шерсть, що прекрасно зберігає тепло і не перешкоджає повітрообміну. Шерсть меріноса ще і дуже приємна на дотик, не колеться і не дратує шкіру. Вироби з такої шерсті відповідають головним вимогам, що пред’являються до дитячого одягу : вони теплі, зручні і натуральні. За в’язаним одягом потрібний правильний догляд, адже він досить делікатний. Прати такий одяг треба при певному режимі.