Фільм “Вуличні танці 2”

Вуличні танці 2

Вуличні танці 2Фільми про танці особливий жанр, в якому головні складові успіху не сюжет або гра акторів, а танцюристи, які демонструють як вони уміють контролювати своє тіло.

Останнім часом картин про вуличних танцюристів було знято не мало. І хоча, на перший погляд, вони про одно і те ж, проте більшість глядачів не можуть чинити опір бажанню ще раз подивитися подібне кіно, а раптом автори здивують чим-небудь цікавим.

Творці фільму “Вуличні танці 2” знайшли незвичайне стилістичне рішення, змішавши вуличний хіп-хоп з пристрасною латинською сальсой. Сюжет, як і покладається вторинний і потрібний лише для того, щоб заповнити паузи між танцювальними номерами. Є звичайно і виключення з правил, наприклад фільм Танець Делі http://kinomassa.net/134-tanec-deli-2012-12-12-2013.html де сюжет досить важливий.

Перед двома друзями стоїть мета – виграти танцювальний турнір по вуличних танцях в Парижі. Для цього молоді танцюристи пускаються в турне по Європі, щоб відібрати найталановитіших хлопців собі в команду. Як результат – колектив колоритних танцюристів різних стилів і напрямів. Родзинкою групи стала Єва, у виконанні Софії Бутелли, професійної танцівниці, що брала участь в шоу Майкла Джексона і Мадонны.

Як це буває, спочатку хлопцям важко порозумітися, усі сперечаються і сваряться. Але у результаті, об’єднані командним духом молоді танцюристи придумують карколомний танець, завдяки якому, у важкій боротьбі, їм дістається перемога.

“Вуличні танці 2” – це модна танцювальна музика, хореографія на грані людських можливостей і звичайно ж любов. Усім танцювати!