Вставай Україно – «бабло» роздають!

Вставай Україно

Вставай УкраїноНу що? Спектакль починається) Сценарій – готовий, слова – отримали головні актори.  Звичайно, як у нас ведеться, без імпровізації не обійдеться, але це залишмо другорядним учасникам руху, тягловій силі. В перед дні акції-протесту  «Вставай Україно» режисери “блакитної вистави”, з останніх сил, дозбирують масовку , роль якої заключатиметься у криці та маханні прапорами, а якщо  раптом хтось з опозиційного руху штовхне противника – веселі хлопчаки кинуться в бійку, бо таким буцикам, які стоятитимуть там, більшого щастя, аніж помахати кулачинками –  нема. Ніхто не збирається займатися «покращенням життя вже сьогодні», вони хочуть виконувати бажання, немов  фея) Хочеш безкоштовний екскурс у столицю? –  зроблено.  Хочеш грошей? – тримай 100 грн за 2 години . Чешуться кулачки – фас на противника (противника – сусіда). На жаль, купити молодика до 80 кг на дві години в Україні простіше, напевно, ніж  порося).  Місцеві організатори сильно поясненнями не переймаються. Головне,  безкоштовний екскурс з зарплатньою !

Ден
не хочешь в субботу поехать в киев? туда и назад везут на автобусе бесплатно )
там будет митинг 2 часа постоять надо будет….потом можно будет погулять и назад в одессу
денег заплатят до 100 грн примерно )
это в субботу будет а в воскресение уже в одессе будем)

Звичайно, що перспектива вільних грошей не могла не зацікавити.  Телефоную я  Денискові – організатору,  молодик з чудовим голосом дав мені  глибоку інформацію про дійство: заберуть на хорошому автобусі, привезуть, постоїш, нічого особливого робити не треба. Ну,  я , від свого незнання, задаю питання: «А від якої ж партії люд збирається?»- він відповідає, що раніше  співпрацював з «нашими-вашими найбагатшими»  то, напевно, з ними.  Заспокоїв мене словами : « Не переживай, нас собирают чисто для  массовки,  ну типа мы за их партию, а так просто погуляем». В подальшій розмові я дізналась, що тільки один Денис зібрав близько 50 чоловік, а таких як він – безліч в Одесі, тому, буде весело.

Просив зателефонувати, якщо захочу поїхати, та ще й друзів з собою узяти!

Правильно, який же дурень не погодиться на таку халяву? Одягнуть тебе в прекрасний, недавно згаданий, блакитний. Будеш, як «Блакитна панна» : крізь блакить майорити, довгождана, нездоланна, проплачена…

Цілком солодка перспектива. Чи не так?

А потім, з чистим сумлінням, повернувшись собі за студентську парту, сусіду  під носа бурчатимеш як важко живеться на цій Україні студентам. Нема роботи, мало платять, тощо.  Ну, це ми вміємо, це ми можемо, до цього в нас талант.  Взагалі, ми достатньо талановита нація акторів-рабів, за 22 роки незалежності ми це показали чи не усьому світові. Тільки от театру  свого раб збудувати не може. Тикаємось в різні сторони, продаємося  за гріш, а потім бідкаємось…

Нема у нас любові ні до себе, ні до своєї землі.  Маску натягнув – маску зняв, сказали любити – люблю, сказали бити – б’ю. А де ж справжнє обличчя?  А де ж той норов, де гідність,  де гордість ваша? Отак і живемо , чекаємо доки хтось подасть. Ну, чекайте,  і дітей своїх також не забудьте навчити чекати. Бо хто, якщо не ви?

«Неначе люде подуріли,

Німі на панщину ідуть

І діточок своїх ведуть!..»

( Т.Г. Шевченко).

Сьогодні 16 травня 2013. Через два дні у Києві пройде акція протесту “Вставай Україно”. Я буду присутня там. От і подивимося, як вона встане.  Після , обов’язково  напишу свої враження.

 

P.S. Все частіше на вулицях Києва можна побачити людей у вишиванках – купи сорочку вишиванку тут для себе – це не тільки гарно виглядає але в нії досить комфортно у жарку погоду.