Як самостійно встановити раковину на кухні

раковина на кухні

Ах, як же хочеться затишку, але іноді бракує грошей, щоб ощасливити себе новими кухонними приладами. Можна купити нові штори на кухню, поміняти стільницю і навести порядок. Тим більше встановити нову кухонну раковину ви зможете своїми руками, при цьому, використовуючи наші вказівки.

Одна тільки зміна робочої поверхні вагомо змінить зовнішній вигляд кухні. А якщо змінити ще змішувач і раковину, то виникне враження, що ви купили нову кухню.

Знайте: Установка раковини і змішувача робиться до встановлення робочої поверхні на її місцеположення. Встановіть увесь цей девайс на два табурети. Це полегшить доступ до кріплених болтів під раковиною. Зніміть стільницю і покладіть її недалеко, щоб потім було зручніше її узяти. Обводимо за допомогою шаблону контури раковини.

Шаблони повинні входити в комплекті з раковинами. Інакше вам слід зробити його самим. Проведіть другий контур, що знаходиться в 10-15 міліметрах усередині від першого. По цій лінії ми прокладатимемо отвір для раковини за допомогою лобзика. Щоб було зручніше просвердлите отвір діаметром в 10 мм по кутах контура.

Після вирізування акуратно промазуємо краї герметиком, тип якого повинен співпадати з матеріалами для стільниці. Цю поверхню можна придбати як на ринку, так і в місцевому магазині будматеріалів.