В Школу студентського самоврядування в Тернополі приїде експерт з Білорусі

29 листопада, в приміщенні Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій (вул. Танцорова, 51)в ауд. 2.9. о 14.40 год. відбудеться другий семінар-тренінг в рамках Школи студентського самоврядування на тему: “Студентське самоврядування:  історичні аспекти розвитку та реформування законодавства щодо студентського самоврядування в Україні,  Білорусі, країнах Західної та Центрально-Східної Європи”.

Одним із тренерів та експертів даного семінару-тренінгу буде голова Братства організацій студентського самоврядування (Республіка Білорусь), голова Республіканської громадської молодіжної організації «Громадянський форум»  Сергій Воронкевич, який розповість про історичні аспекти розвитку та організаційно-правову систему студентського самоврядування в Білорусі, країнах Західної та Центрально-Східної Європи. Захід відбудеться за підтримки Фонду Фрідріха Наумана за Свободу.

Нагадаємо, що проект «Школа студентського самоврядування» реалізується Тернопільською обласною молодіжною громадською організацією “Спілка Молодіжного Самоврядування” за підтримки Управління у справах сім’ї та молоді Тернопільської ОДА.