Фестиваль короткометражних фільмів «StART FILMS UA»

Вперше і тільки в Україні стартує арт-фестиваль кіно від українських творців. Усі найкращі роботи будуть зібрані на цьому фестивалі, і їх автори отримають цінні нагороди та призи. StART FILMS UA – це фестиваль, у програмі якого організатори поєднають відпочинок, музику та перегляд найкращих кінофільмів. Взяти участь у ньому можуть усі бажаючі, які надішлють заявку до 1 серпня 2010 року. Фестиваль проводиться лише в межах України, тобто автор фільму повинен бути українцем. Про детальні умови можна дізнатися на офіційному сайті – startfilms.org.ua.

Відкриття фестивалю відбудеться у місті Луцьк, де він буде носити назву «Перший кадр». Організатори коментують, що таке свято українського кіно буде проводитись кожного року та ще й у різних містах України, а це означає, що кожен українець матиме шанс взяти участь у арт-фестивалі кіно StART FILMS UA.

За задумом організаторів фестивалю – Народної аматорської кіностудії «Волинь» та Муніципального кіновідеооб’єднання «Лучеськ Великий» – фестиваль об’єднає довкола себе всіх українських кіномитців, які живуть цим неймовірним мистецтвом в Україні.

Згідно програми фестивалю StART FILMS UA «Перший кадр» , кількість гостей фестивалю буде обмеженою, а це означає, що присутність на святкуванні визначатиметься лише за запрошеннями. Проте таке свято укаїнського кінематографу буде відбуватись протягом двох днів. На учасників і просто гостей фестивалю чекають ма йстер-класи від провідних ветеранів кіномистецтва, весела компанія друзів та товаришів разом із переглядом найкращих робіт – учасників фестивалю, комедійна вистава від місцевої команди КВН і ще багато-багато цікавого чекає на Вас! Також всі бажаючі зможуть бути присутніми на феєричному концерті за участі відомих українських рок-гуртів, який відбудеться по завершенні фестивалю StART FILMS UA, і відчути смак справжньої української музики!
Організатори також запевняють, що наступний фестиваль StART FILMS UA – «Другий кадр» – вагомо збільшить кількість гостей та учасників, оскільки ніхто допоки не знає, що насправді підготують організатори фестивалю для прихильників українського кіно. Місце та дата проведення свята StART FILMS будуть опубліковані лише після закінчення прийому робіт.

Будемо раді бачити всіх присутніх на святкуванні фестивалю StART FILMS UA!!!

Більш детальну інформацію можна отримати за адресою: http://startfilms.org.ua
Інтернет-видання MOLODI.IN.UA – один з інформаційних партнерів фестивалю!

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.