Всеукраїнська молодіжна бібліоніч

Всеукраїнська молодіжна бібліоніч

Всеукраїнська молодіжна бібліонічВсеукраїнська молодіжна бібліоніч «КНИГОЮ ПРИЗНАЧЕНА ЗУСТРІЧ»

23 квітня 2014 р. з 16 до 21 години

Місце проведення: просп. 40-річчя Жовтня,122 (ст. М. «Виставковий центр») м. Київ

Вперше головна юнацька бібліотека країни стане тим майданчиком, де відбудеться Всеукраїнська акція на підтримку читання та інтелектуального розвитку юнацтва та молоді. 

У Державній бібліотеці України для юнацтва в день Всесвітньої книги та авторського права відбудуться  незвичайні події. Учасниками заходу можуть стати всі бажаючі, які отримають можливість зустрітися з відомими письменниками та поетами, послухати концерт авторської пісні за участі Тихона Чернякова, переглянути виставу молодіжного плейбек-театру «Дежавю-плюс», навчитися гри на гітарі, оволодіти майстерністю робити зачіски, мейкап, тату, ошибану та орігамі.

Цікавими для відвідувачів стануть психологічні тренінги, майстер-класи, інтелектуальні ігри. Окрім того, програмою акції передбачено проведення вечора мелодекламації, відеоперегляду заходів Всесвітньої книжкової ночі, письменницького марафону «Nanowrimo», чайної церемонії від Дмитра Мазуренка «Поезія смаку». Наскрізною темою заходу стане 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

На завершення бібліоночі учасники матимуть змогу висловитися у рамках проекту «Вільний мікрофон».

Наш сайт: www.4uth.gov.ua

Конт. тел.: 044-257-1073, 456-8181