“Вродє па модє”

В продвидении люого бизнеса реклама очень важная составляющая успеха. Не менее важная интернет реклама. Рекламные услуги для вашего бизнеса.

Мода виступає засобом соціального маркування, ідентифікації, дистанціювання. Вона являє собою систематичні, організовані, масштабні трансформації зовнішнього й внутрішнього світу особистості. Більша частина сучасної молоді вважає, що краще бути модним, ніж привабливим. Звісно, що поєднувати це реально, але насамперед треба пам’ятати про власну особистість і підбирати стиль, що близький тобі до душі, а не  розчинятися в сучасній моді.

На вулицях нашого міста є безліч модників і модниць, що вдягаються за останніми трендами, але зазвичай вони не привертають увагу суспільства. Однією з причин цього є невдале поєднання модних речей між собою. Зараз є безліч модних речей, так само як  безліч помилок суспільства в виборі одягу та аксесуарів. Ось деякі з них…

Ботильйони

Нині таке взуття можна зустріти чи не в кожному глянцевому журналі. Але чомусь модниці ще до сих пір не навчились довершувати образ. В сьогоднішньому суспільстві можна зустріти дівчину в прямих джинсах, кофтинці спортивного крою, все це досить привабливо, допоки не переведеш погляд на ніжки. Вони прикрашені гламурними ботильйонами на височезних підборах. Або ще «кращий» варіант поєднання: легкий осінній плащик і хутрові ботильйони. «Глянець» стверджує, що вони підкреслюють сексуальність, адже високі підбори здатні візуально зробити фігуру стрункішою, але,на жаль, так звані «модниці» не розуміють, що таке взуття підходить лише для світський вечірок, і на них не “чешуть на роботу, неначе палі забивають”. Хоча такий варіант також досить популярний…

Уггі

Зустрітити таке взуття на вулицях нашого міста не новина. Більшість модниць аргументують свій вибір, тим що ноги втомились від підборів і угги це найвдаліше вирішення цієї проблеми. Насправді ж це не так. В Британії був проведений дослід, де дівчата носили уггі протягом всього тижня. Після цього вони скаржились на болі в колінах, стегнах та навіть спині. Хоч дівчата й шаленіють  від нього, чоловіки мають геть протилежну думку: «Ці жахливі австралійські чобітки жінки одягають і в бенкет, і в світ». Неважливо, жарко на вулиці або холодно, чисто або брудно – все одно в уггах. До недоліків також належить і те, що вони абсолютно безформні – не видно красивої лінії ноги.

Узкачі

Такі джинси є в гардеробі кожного, незважаючи хлопець це чи дівчина. Безперечним плюсом обтягуючих джинсів вважається їх особливість візуально подувжувати носія, проте носити їх варто за умови худорлявості і невисоко зросту. Але як показує досвід:всім все рівно, і натягнуті крізь сльози і піт узкачі на жирні стегна – не новина. Також не варто джинси з низькою талією поєднувати з короткою курткою, тому що голий живіт, що м’яко кажучи не відповідає пропорціям 90/60/90, має досить не привабливий вигляд.

 

 

Кеди

Цим спортивним взуттям захоплена молодь. Кеди давно вийшли за рамки спортивних залів, і сьогодні дівчину чи молоду жінку можна побачити за стійкою бару, на дискотеці, в лекційному залі. Але все ж треба пам’ятати що це спортивне взуття, і поєднання його з чорною сукнею виглядає безглуздо. Також досить популярне поєднання: рожевої міні-спідниці та чорних високих кедів з грубою шнурівкою…Коментар до такого навіть складно підібрати, адже власниці цього образу вважають себе екстраординарними і привабливими =). Дарма…


Окуляри Wayfarer

Така модель досить оригінальна, але підходить лише для людей з виразним рисами обличчя. Тому для людини з тонкими губами, вузьким носом та невиразними очима, окуляри Wayfarer «табу», тому що вони закриють пів обличчя..  Жаль, що молодь довіряє «глянцю» більше ніж самому собі. І якщо модниці навіть переконані, що їм вони не пасують, їхній внутрішній голос з істериками волає: «Зніми це!», все рівно ці жертви моди будуть ходити по місту з гордим виразом обличчя, адже журнали сказали: « Модно».

Балетки

Ними задоволені всі, від зірок Голівуду до дівчат із провінції. Вони є зручними, не втомлюють ноги. Ми маємо змогу прочитати безліч статей, про те що їх одягають навіть на червоні доріжки. Здається, що після такого мозок цих дівчат  відмовляється працювати і вони починають носити їх куди завгодно. Одягаючи одні ті самі балетки на пляж, а потім в лекційну залу «модниці» проявляють свою дурість. Ще в 18 столітті, коли вибір взуття не був таким великим, як зараз, пані не дозволяли собі приходити на світську вечірку і на гольфове поле в однаковому взутті, бо це вважалося дурним тоном. То чому ж нині це досить звично!? Їхня практичність спірна, адже балетки матимуть безглуздий вигляд, якщо їх одягти на роботу в поєднанні з діловим костюмом чи ще гірше на ранкову пробіжку з собакою. Вони створенні виключно для літа, а не для осені, коли дівчата починають одягати їх на панчохи!

Шапка – вушанка

Так, така шапка досить тепла, адже її історія починається з далекої півночі. Та чи доречна вона в нашому місті? Коли вдарили морози, і навіть жертви моди почали вдягатися, ця шапка стала досить актуальною. Але ж фантазії вітчизняних дизайнерів немає меж, щоб збільшити продаж вони вигадали осінню шапку-вушанку. Хіба це не дурість? Але все ж модниці будуть вірити цим рожевим міфам про красу. Уявімо лишень…Весняна куртка, легенькі чобітки і цей „витончений” витвір мистецтва…Журнали радять носити їх з яскравими хустинками… Це ніби „всі такі сірі, а я така з яскравою плямою”? Ще одне невдале поєднання…

Легінси

Легінси – щось середнє між вузькими штанами і колготками. Дівчата – в захваті, адже легінси можна комбінувати з будь-яким одягом. А от хлопці – злостяться. “Жінки не бачать себе збоку і одягають легінси навіть тоді, коли їхні фігури – далекі від ідеалу”. Один сміливець виразив свою думку так: „Дівчина матиме привабливіший вигляд, коли вона одягне цинкове відро на голову, ніж коли вона натягне легінси”. Все ж ці створіннячка дизайнерів досить нормальні, але треба ж пам’ятати що вони підкреслюють кожен контур жіночого тіла. На українському Тижні Моди можна було побачити безліч поєднань легінсів і ще чогось. Але треба се ж таки дотримуватись певного фейс-котролю і не варто одягати їх на роботу під спідниці!

 

Сорочки в  клітинку

Якщо задуматися, існує не так багато предметів гардероба, які були б і зручними і красивими одночасно. У тому, що проста картата сорочка комфортна, немає сумнівів: її, як правило, надягають на дачі, в туристичному поході, на прогулянку з собакою. Однак при вмілому підході ця річ може бути також дуже красивою. Геометричний малюнок контрастує з м’якістю рис обличчя. Але блискучі, шовкові, легкі тканини для таких сорочок…зась!!! Хоча такий варіант досить можливий. Причина поєднання їх з предметом гардеробу, що містить яскравий принт або малюнок, досі не відома, але дівчта так хочуть бути екстравагантними і яскравими, що вибирають навіть таке.

 

Зачіска „пучок”

Вельми оригінально виглядає і така зачіска, як «французький пучок». Вона буде мати актуальний вигляд і в офіційній  ситуації , і на коктейльній вечірці. Недоліків в такій зачісці мало, але все залежить від того як її зробити. Нині модниці вважають, що чим більше „півнів”, тим „пучок” буде моднішим. Але це не так! В сьогоднішньому світі моди популярний стиль ретро.  В такому стилі зачіски мають бути гладенькими, без „півнів”! Але якою б не була така зачіска вона пасуватиме лише для молодих дівчат з правильними рисами обличчя. Також високий „пучок” не варто робити власницям вузького довгого обличчя.

 

 

Модними бути доречно, але створюйте свій стиль. Вибирайте те що пасує вам, а не моделям з обкладинки.