В пошуках короля Данила Галицького

В пошуках короля Данила Галицького

Ексклюзивна публічна лекція археолога ЮРІЯ ЛУКОМСЬКОГО, дослідника усипальниці короля Данила в м. Холм (Польща). Захід відбудеться за ініціативою проекту «Я+» Львівського Палацу Мистецтв і АкадемПарку Вернадського із циклу «Боги, Гробниці, Вчені».

В пошуках короля Данила Галицького

Дата і Час і Місце: четвер, 31 жовтня , 17.00 год.,  вул. Коперника 17.

Постать Данила Галицького давно є унікальною в нашій історії, яка свідчить, що він був непересічною особистістю, впливовим політиком, вправним полководцем та організатором державного життя.

“Але що Ви знаєте про останні роки життя першого короля Руського королівства? Ви можете першими дізнатися про шанси та результати пошуку саркофага засновника Львова. І доторкнутися руками археолога до неповторної  атмосфери середньовіччя.

Про все це і багато іншого із  археологічних цікавинок на публічній лекції Юрія Лукомського — відомого українського археолога, дослідника архітектури княжої доби, викладача кафедри реставрації та реконструкції архітектурних комплексів НУ  “Львівська політехніка”, наукового співробітника відділу археології Інституту українознавства імені І. Крип’якевича і учасника Товариства Лева.

 Прес-реліз підготував: Ігор Сенечко  ( ap-vernadsky@gmail.com ) – відповідальний за зв’язки з громадськістю.