Вплив погоди на самопочуття

На самопочуття людини впиває безліч факторів і одним з найголовніших є погодні фактори. До цього часу ще не повністю вияснені реакції організму людини на зміну погодних умов. Але хто, як не ми із вами добре знаємо на своєму прикладі, як погода може вплинути на здоров’я: порушення серцевої діяльності, нервові розлади, головний біль.

При різкій зміні погоди понижується фізична і розумова працездатність, загострюються хвороби, збільшується число нещасних і навіть смертних випадків. Звісно, зміна погоди не однаково впливає на самопочуття різних людей. У здорової людини не так помітний вплив на організм, а от у хворої людини помітне негативних самопочуттів, змін в роботі серця, артеріального кров’яного тиску та ін. Вплив погодних умов на самопочуття людини залежить також від віку та індивідуальних властивостей організму.

На стан навколишнього середовища позитивно впливають зелені насадження. Вони сприяють насиченню повітря киснем та поглинають вуглекислий газ, зменшують запиленість повітря. Не дарма промислові підприємства, заводи будують блище до лісів або великих насаджень адже вони стійкі до забруднення і насичуюють повітря киснем.

P.S. Если вам нужно вывести кого на чистую воду и узнать правду то детектор лжи полиграф поможет вам это сделать со стопроцентной вероятностью, ничего лучшего пока не придумали.