Чи впливає мобільний на ваше здоров’я?

мобільний телефон

мобільний телефонДані вчених з усього світу повідомляють про те, що кожна людина по різному сприймає вплив мобільного телефону. П’ятнадцять відсотків людей його взагалі не помічають, сімдесят можуть задіяти захистний механізм свого організму, а ще п’ятнадцять відрізняються особливою гіперчутливістю до електромагнітного випромінювання.

Експерти згодні лише в одному, розмови по мобільному за кермом можуть коштувати вашого життя, навіть якщо ви використовуєте пристрій «вільні руки». Слід пам’ятати що потужність передавання залежить і від якості мобільного зв’язку. На сьогодні показником «безпечності» цього мобільного пристрою є коефіцієнт поглинання (SAR) для якого допустимою межа у 1,6Вт/кг (США), 2Вт/кг (Європа).

Треба пам’ятати, що діти більш чутливі до впливу такого роду, тому що кістки голови в них тонші за дорослих. Дозволяти їм вести розмови з мобільного треба в обмеженому проміжку або взагалі не використовувати мобільний зв’язок дітям до 16 років та вагітним жінкам.

P.S. Если вы хотите немного сэкономить на покупке мобильного телефона, то можно взять нокиа н8 китайский заказав его по интернету здесь http://china-gsm.ru/posts/obzory/telefonov/obzor-kitajskogo-nokia-n8, сейчас китайские смартфоны и планшеты обладают весьма неплохими возможностями.