Автомобіль Volkswagen Passat

Volkswagen Passat B8

Volkswagen Passat B8Прогрес автомобілебудування у світі невпинно йде вперед, дивуючи своїх споживачів новими інноваційними технологіями, підвищеним комфортом, системами асистування при експлуатації, унікальним зовнішнім виглядом і варіантами обробок. Новий Volkswagen Passat тому підтвердження.

Автомобіль вражає своїм екстер’єром, з яскраво вираженими динамічними формами, поєднуючи в собі дух сучасності і впізнанні класичні лінії Volkswagen. Хромовані вставки, що роблять виразнішими грати радіатора і наявність потужної стійки в задній частині, виділяють в автомобілі елегантні упевнені риси. Новий Passat забезпечується 17-дюймовими легкосплавними дисками різної конфігурації, підкреслюючи його індивідуальність. В Україні також стартували продажі нового Volkswagen Passat B8. Він може стати однією з самих затребуваних представницьких моделей середнього класу. За детальнішою інформацією звертайтеся в КарпатиАвтоцентр.

Інтер’єр автомобіля не залишить байдужим найдосвідченішого користувача. Благородні матеріали обробки салону без натяку на надмірність, викликають почуття непідробного захвату. Салон обладнаний вишуканим атмосферним підсвічуванням, що підсвічує декор дверей, простір для ніг і пороги, значно покращуючи експлуатацію в нічний час. Декор центральної консолі, передньої панелі і дверей оброблений вставками з матового хрому. У деяких комплектаціях як альтернативна обробка використовуються матеріали з матованого алюмінію і кореню горіха. Автомобіль також обладнаний системою навігації і дисплеєм Premium з величезною кількістю функцій.

Шумоізоляція автомобіля надає воістину акустичний комфорт, досягнутий за допомогою використання вітрового скла з оновленою вдосконаленою конструкцією із звукоізоляційною плівкою.

У конструкції автомобіля передбачено електронне гальмо стоянки, яке включається усього лише одним натисненням і автоматично відключається при початку руху. Функція Auto Hold сприяє відвертанню відкату автомобіля при зупинці і подальшому початку руху на підйомі.

Парковка на Volkswagen Passat тепер не доставить жодних проблем, оскільки в деякі комплектації входять асистенти парковки Park Assist і Park Pilot. Окрім цього автомобіль обладнався системою, що розпізнає втому водія, яка аналізує зосередженість водія, подаючи при цьому застережливий звуковий сигнал.

По окремому замовленню автомобіль оснащується системою Easy Open, що дозволяє відкрити кришку багажника, провівши ногою під заднім бампером. Тобто тепер, завдяки цій функції, не доведеться ставити сумки на землю, якщо зайняті обидві руки. А за допомогою системи Keyless Access відкрити двері автомобіля можна доторкнувшись до ручки водійських дверей, без використання ключа, який повинен усього лише знаходитися в кишені.

Тиск повітря в шинах на новому Passat контролюється за допомогою спеціальної системи, подаючи певні сигнали про поточний тиск, забезпечуючи тим самим додаткову безпеку.