Що чекає наших водіїв за кордоном?

водії за кордоном

водії за кордономКоли людина приїжджає до Англії на автомобілі, то в першу чергу необхідно пам’ятати, що рух транспорту в цій країні лівосторонній. Більшість автомобілів, які випускаються для англійського ринку мають кермо праворуч, відповідно коробка передач розташована з лівої сторони. Тому, якщо водій вперше сів за руль «англійського» автомобілю – йому треба бути особливо уважним і обережним. Бо для того, щоб звикнути до такого авто – потрібен час.

Якщо ви потрапили до Іспанії, то треба бути готовим, що іспанські водії не дуже люблять пропускати один одного поперед себе. Тому, щоб обігнати автомобіль в Іспанії на звичайній магістралі, треба дещо попотіти. Варто підкреслити, що в цій країні заборонено використання навігаційних систем з дисплеями, тому, якщо зібрались подорожувати країною на власному авто – GPS-навігатор можете залишити вдома. Крім того не забувайте взяти з собою масло мобил купить яке за кордоном без знання мови може бути непросто.

Тим, хто полюбляє імпровізовані гонки, варто відвідати Бразилію. Та якщо ви потрапили у таку ситуацію, але брати участь у змаганні не збираєтесь, краще зупиніться на узбіччі. Як не дивно, але бразильські водії можуть припаркувати автомобіль посеред дороги, за що навіть не отримають штрафу.