Вода з-під крану: пити або не пити?

Вода з-під крану

А ви ставили питання: звідки береться та вода, що тече з вашого крану? Ну, задайтеся? І яка відповідь? Правильно, з річки. Тій, що з усіх ближче. А яка це річка? А не чи спускає в неї тихцем завод органічного синтезу свої відходи? А чи досить її очищають, перед тим, як подати у водопровідні труби? А що це за труби? І якщо заглянути всередину їх, чи не побачимо ми роками слиз, що копився, і бруд, в якому копошаться міріади шкідливих мікробів?

А чим знезаражують воду? Як і раніше, хлоркою? Від чого вже років сорок назад відмовилася уся Європа, оскільки хлорка викликає в організмі безповоротні наслідки? Адже відомо, що хлорована вода, поточна з наших кранів, має майже три сотні шкідливих і згубних для людини хлорорганічних сполук, які ініціюють такі хвороби, як рак, порушення обміну речовин, захворювання серця, посудин, кишечника і старять організм значніше, ніж щоденні турботи, хвилювання і стрес. Ну, а якщо у води ще підвищена жорсткість, то це відгукнеться не лише тим, що в ній не можна прати білизну, але ще і додатковим букетом напастей. Таких, як сечокам’яна хвороба і атеросклероз…

Вода в наших кранах каламутна, іржава, смердюча (і не лише пахне хлоркою, але фенолом, дустом, мазутом, бензином, тванню і болотом), до пиття не придатна і шкідлива. А в деяких містах – і зовсім небезпечна. І таких міст по країну, де водопровідна вода набагато перевищує міжнародні санітарні норми, – більше 60%!!! А якщо таку воду кип’ятити, то в ній утворюється ще і синтетична отрута, яка зветься “діоксин”. Якщо пошукаєте що це таке в довідниках, волосся встане дибки!

Що ж робити? Адже і бутильована вода не гарантовано чиста. І часто мало, чим відрізняється від водопровідної. Очищати воду самостійно. Відстоювати, пропускати через побутові фільтри, і не раз, після чого вода стає придатною для питва. І те, більш менш…

Именно поэтому лучше все использовать специальные фильтры очистки воды например от компании “Кристалл”. Современные технологии фильтрации та фильтры очистки воды позволяет сохранить здоровье вам и вашей семье.