Всеукраїнський конкурс світлин «В об’єктиві я і книга»

В об’єктиві я і книга

Церемонія нагородження переможців Всеукраїнського  конкурсу світлин «В об’єктиві я і книга»
Дата: 23 листопада 2012 р.
Місце проведення: Державна бібліотека України для юнацтва.

В об’єктиві я і книгаМи проводимо церемонію нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу світлин «В об’єктиві я і книга», що відбувався з 01.02.2012 р по 01.11.2012 р. у 23-х регіональних бібліотеках нашої держави.

Мета конкурсу:  популяризація читання та української мови, як носія нематеріальної культурної спадщини держави, відродження книги, як джерела духовних цінностей, пробудження інтересу до читання.

Завдання: виявлення творчого потенціалу бібліотекарів України і всіх тих, хто причетний до формування навичок роботи  з книгою, з процесом читання.

Суть  відкритого фотоконкурсу – пошук цікавих світлин, що відображають людину під час читання. Користувачі бібліотеки, працівники та інші потрапляють до об’єктиву або стають авторами фотографій.

Таким чином, книга і читання, знання і освіта популяризуються засобами сучасного візуального мистецтва. Автори світлин створюють неповторний імідж книзі, об’єднуючи два творчих процеси  – фотографування та читання. Молодь України реалізує свій творчий потенціал, а бібліотеки отримують новий поштовх розвитку та актуалізації.

Було створено Оргкомітет та Журі. Склад: працівники Бібліотеки та майстри-фотографи провідних фотостудій м. Києва.

На церемонії нагородження переможці конкурсу презентуватимуть свої талановиті роботи, цікаві та конструктивні ідеї щодо підтримки читання та отримають винагороди.

Церемонія відбудеться в приміщенні Державної бібліотеки України для юнацтва (проспект 40-річчя Жовтня,122). Початок о 12 годині.

Запрошуємо представників ЗМІ висвітлити церемонію нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу світлин «В об’єктиві я і книга».

Наші контакти:

координатор проекту:  Драпалюк Любов Пилипівн, завідувач відділу зв’язків з громадськістю служб.тел.:044-257-1073, моб.: 093-6020755.