В Німеччині знайдено стародавні арабські монети

стародавні арабські монети

стародавні арабські монетиНа півночі Німеччини під час розкопок археологами було знайдено старовинні срібні арабські монети. Кількість знахідок складає 82 штуки. На думку вчених, ці монети були зроблені ще у першій половині 7 століття до нашої ери. Ця знахідка дає можливість вважати, що вже на той час між країнами Північної Європи та Близького Сходу була торгівля, яка постійно тривала близько 1200 років.

Археологи відкопали цю історичну знахідку на відстані в декілька кілометрів від Балтійського моря, в полі неподалеку від міста Анклам. На думку експертів монети були завезені сюди з Ірану або з Іраку.

Найстаршою серед знайдених монет є одна, яка була викарбувана приблизно у 610 році. На ній зображено персидського правителя Хосроя, правління якого було з 590 по 628 роки. Інші монети з цієї знахідки датуються 820 роком.

Окрім монет, дослідниками було знайдено срібний браслет та три срібних злитки. Загальна вага усієї знахідки складає 200 грамів. Скарб був захований у глиняний горщик.

На думку науковців, цей скарб належав якомусь багатому торговцю, який заховав його від грабіжників. У той час на цій території дуже частими були напади вікінгів, тому багатії намагалися заховати від них своє багатство. За ці гроші, по словам експертів, на той час можна було придбати чотирьох биків.

P.S. Турция – это весьма интересная страна для инвестиций, элитная недвижимость турции в курортных городах поможет вам получить место для отдыха или апартаменты для заработка.