Корисні властивості авокадо

авокадо

авокадоПлоди цього екзотичного фрукта – це ціле джерело мінеральних речовин, вітамінів і мікроелементів. Калорійність продукту становить 208 Ккал/100 грам, що робить його неймовірно поживним.Користь від авокадо для здоров’я людини неоціненна. Цілющими властивостями володіє практично вся рослина: його листя, плоди, кора дерева, насіння.

Завдяки корисним речовинам, що знаходяться в м’якоті плодів, авокадо сприяє знищенню деяких видів ракових пухлин, гальмує процес переродження здорових клітин. У складі його масла міститься велика кількість жирних поліненасичених кислот. Саме вони сприяють поліпшенню стану шкіри, сповільнюють її старіння, відновлюють захисні функції епідермісу. Тому масло активно використовують в косметології.

Також авокадо допоможе вам забути про застуди і відновити сили після хвороби. Авокадо можна вживати у салаті з морепродуктами, м’якими видами сирів, овочами. Також можна фарширувати половинки фрукта або ж робити з нього соус. Інколи його використовують для приготування крем-супів.

Потрібно знати, що кісточка від авокадо ніколи не вживається в їжу, адже в її склад входять речовини, які можуть спричинити гостре отруєння.

Оксана Бацюн