Всеукраїнський відео конкурс «Візуалізуй свої дії!»

Візуалізуй свої дії

Ініціативна група молодих лідерів проекту “Візуалізуй свої дії!”, в рамках  міжнародної програми “Людство в дії” (Humanity in Action),  запрошує громадські організації,  ініціативні групи та окремих активістів взяти участь у конкурсі відео робіт та презентувати свої відеоролики, тривалістю до 4 хвилин.

“Візуалізуй свої дії!” – є назвою та гаслом проекту.
Його мета полягає у  висвітленні кращих здобутків громадянського суспільства в Україні, їх широкій популяризації серед якомого більшої кількості людей.

Візуалізуй свої дії

Конкурсне відео має показати волонтерську роботу, досягнення громадських проектів, надії та бачення розвитку громадянського суспільства в Україні. Тематика конкурсу тут http://visual-action.com/index.php/umovy.

Відеороботи приймаються до 31 серпня 2013 року. Переможець конкурсу, який буде визначений за результатами голосування на сайті, отримає цінний приз – сучасну відеокамеру!

По завершенні конкурсу усі відео роботи будуть зберігатись в он-лайн відеотеці успішних дій третього сектору в Україні. Колекція українських відео буде доповнена роликами, надісланими з інших країн та стане інтерактивним посібником та джерелом натхнення для кожного громадського діяча.

Проект «Візуалізуй Свої Дії!» став можливим за підтримки партнерів: міжнародної організації «Людство в Дії» (Humanity in Action) та Департаменту Жертв Війни та Пам’яті Міністерства Здоров’я, Добробуту та Спорту Нідерландів (Dutch Ministry of Health, Welfare and Sport, Department of War Victims and Remembrance), а також – Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні (The Public Affairs Section of the U.S. Embassy in Ukraine).

Постійно оновлена інформація на сторінках Facebook https://www.facebook.com/YouthPolicyUkraine?ref=hl, VK http://vk.com/event54999143. У разі запитань звертайтесь за ел. адресою visua2013@gmail.com

Чекаємо з нетерпінням на Ваші відеороботи!