Віртуалізація

Нескінченний потік інформації в одну секунду. Сигнали летять у повітрі, проходять по кабелях, входять у різні мережі, які оброблюються машинами.  Механізовані роботи, які виконують свою роботу. Їм не відомі якісь почуття. Невідома радість, журба, щастя, смуток. Машинам не відома любов. Машинам невідомі емоції.

Але я чув якомусь фільмі: «Любов не емоції. Це зв’язок двох людей».

Мільйони людей перебувають у цьому потоці обміну інформацією. Всі вони є частинкою цієї мережі. Кожної секунди люди кажуть один одному через сотні кілометрів про свої почуття, про свої тривоги, переживання, самопочуття, настрій. Набираємо на клавіатурі слова, клавішею Enter відправляємо часточку себе. За кілька секунд це повідомлення може бути прочитаним. Машини не задумуючись зробили свою справу.

Але чи кожного задовольнить таке спілкування? Інколи цього мало. Але не має можливості спілкуватись інакше. І чим більше відбувається таке спілкування, тим більше ми занурюємось у віртуальний світ. Ми цього можемо не помічати, але так і є.

І зараз це актуально, як ніколи. Частина сучасної молоді сидить в соціальних мережах, чатах, різноманітних месенджерах. Віртуальний світ все більше врізається в наше життя, стає його невід’ємною часткою. Ми віртуалізуємо себе. Але потрібно провести межу між віртуальністю і реальним життям, надаючи перевагу розмові в компанії чи тет-а-тет.  Адже спілкування з людиною, яку любиш понад усе, хотілося би проводити прогулюючись з нею по осінньому парку чи безлюдній нічній вулиці, а не набирати в повідомленні слово «люблю» і робити почуття віртуальними. Машини ж  не навчились передавати почуття.

Потік інформації який не несе в собі ніяких відчуттів, ніякого розуміння. Це тільки стіна, на якій весь час вимальовуються друковані букви і цифри, нулі і одинички.

Я молодий і амбіційний, завжди у пошуках чогось нового для себе. Наразі студент, цікавлюсь ІТ-технологіями, літературою, якісним кіном і музикою, а також, у вільний час, психологією.Мій девіз у житті “Якщо дуже чогось захотіти, то весь Всесвіт буде намагатись тобі допомогти”.