Viral Floating Youtube Popup – компактний youtube-плеєр для Android

Viral Floating Youtube Popup

Viral Floating Youtube PopupПрограма Viral Floating є альтернативним youtube-програвачем, оптимізованим під Android. Ключовою особливістю Viral Floating вважається можливість показувати кліп в окремому popup-вікні. Також додаток оснащений великим комплектом опцій, що спрощує роботу з відеохостингом.
Окрім звичних функцій, Viral Floating пропонує ряд удосконалень. Так, утиліта підтримує пошук і впорядковування роликів за всілякими критеріями: кращі, популярність, нові і самі обговорювані. Доступний і перелік категорій, де кліпи відсортовані з тематики. А ось підключившись до особистого аккаунта, власник гаджета зможе перенести все потрібні плейлисти і підписки. До речі зараз в інтернеті є багато сайтів з кумедними і веселими відео в Youtube, наприкрлад bestofyoutube.ru – ідеально підходить для тих, кто не хоче витрачати час на пошук класного відео.

Додаток Viral Floating гарантує і комплексну кастомізацію інтерфейсу. Отже, володар апарату зможе сам настроїти оформлення програми, підбираючи колір кожного елементу. У налаштуваннях вказуються дії на різноманітні події. Приміром, перехід до спливаючого вікна при безпосередньому струшуванні гаджета або зупинка програвання по натисненню клавіші “додому”.

А ось режим перегляду дуже традиційний. Тут потрібно виділити тільки зручне жестове управління: “свайпами” в сторони задається гучність і яскравість, у тому числі робиться перемотування. Для перегляду відеоконтенту в окремому вікні досить торкнутися простої клавіші, і незабаром основна програма згортається. Причому можна відразу запускати безліч записів, якщо, зрозуміло, це дозволяють ресурси девайса.

На щастя, Viral Floating програє відео досить коректно. А поширюється утиліта повністю безкоштовно.