Весілля. Вінтаж повертається

Весілля. Вінтаж

Весілля. ВінтажВінтаж – один з найкрасивіших весільних стилів. Старовинна романтика, мережива, завдяки яким поринаєш в минуле, яке, здавалося б – так від нас далеко. Усім відомо, що мода з часом повертається і весільна атрибутика – не виключення. Багато аксесуарів і наряди повернулися до нас з минулого. Багато дівчат у всьому світі віддають перевагу цьому дивовижному стилю.

Спідниці з тюлі, завищена талія, рукави-ліхтарики – усі ці атрибути є незмінними елементами наряду в стилі вінтаж. Залишається тільки вибрати час, в який ви хочете повернутися. Якщо виникають складнощі з вибором сукні, то можете купити відразу два – одну для офіційної частини, а іншу для танців. Така практика останнім часом зовсім не рідкість. Замовити сукню можна в салоні “Щастя”, колекція називається san patrick.

Якщо у вас є якісь старовинні фамільні коштовності, то вони будуть дуже доречними до вашого образу. Брошки, кулони, намиста, це усе прикрасить і завершить ваш образ. А що ж до сумочки, то можна узяти ридикюль, розшитий бісером.

Що ж до букета нареченої, то він також має бути в образі, природно квіти мають бути тільки живі. Але давайте трохи відійдемо від банальності і замість троянд візьмемо пишні піони кремового кольору. Такий образ вразить не лише своєю красою, але і ніжністю, яка має бути присутньою в кожній нареченій.

Ну і у кінці хотілося б сказати, що не лише жених і наречена мають бути в образах, але і гості, і уся навколишня атмосфера. Тому до оформлення урочистості необхідно віднестися з усією відповідальністю. Пам’ятайте, що в кожній дрібниці повинен простежуватися стиль. Ви ні в якому разі не повинні відступати від тематики. Наприклад, замовте замість стандартного лімузина вінтажний автомобіль, який якнайкраще підкреслить вашу індивідуальність. Можете не сумніватися, що таке весілля запам’ятається не лише вам, але і вашим гостям надовго!