Вінчання – важлива подія в житті

Весільне торжество

Весільне торжествоВесільне торжество в житті кожного з нас вважається чи не найбільш значущою подією. Природно зараз весілля проходить набагато цікавіше ніж десять років тому і тому до цього торжества потрібно особливо підготуватися. Не рідко організацією весільного торжества займається молода наречена, так як саме вона з раннього віку постійно мріяла про білій весільній сукні з фатою і принца.

Наречений зрозуміло теж бере найактивнішу участь в підготовки весільного вечора, але підходить до цього не з таким завзяттям як його кохана дівчина. А ось наречена бігає по знайомих, запитує хто може порекомендувати хорошого тамаду або ведучого, якого відео оператора можуть порадити і звичайно ж не залишається без уваги і весільний фотограф.

Після всіх намічених питань наречений отримує чіткі установки від своєї майбутньої половинки про те в якому ресторані вона хотіла б провести саму весілля, обов’язково роздобуде телефон потрібного тамади, відео оператора і скаже який фотограф буде робити весільні фотографії. І тут настають для нареченого важкі дні. Весь наступний місяць а може і два вони разом з нареченою здійснюють регулярні походи до тамаді для узгодження сценарію. Зустрічаються з відео оператором і фотографом з приводу майбутньої весільної фото зйомки. Разом з весільним фотографом обговорюють приблизний маршрут прогулянки і приблизні ракурси фотографій для весільного альбому.

Якщо дівчина підійде до цього питання дуже серйозно і прочитає як проходить підготовка до весілля за кордоном, то за тиждень до торжества може зібрати всю команду зі звукооператоромі, тамадою, відео оператором і іншими учасниками для головної репетиції її найважливішої події в житті. Цього дня все важливо – і сукня, і квіти, свадебный макияж та зачіска взагалі дуже серйозне питання.

Іншими словами за саму весілля переживає головним чином майбутня наречена і передає весь ажіотаж батькам, друзям і зрозуміло своєму майбутньому чоловікові. І це добре якщо жених уже відбулася особистість і поставиться до цього з належним розумінням, але ж може статися і так що надивившись на пережівательние істерики своєї майбутньої дружини, він просто передумає і скаже, що він вже награвся в одруження. А дівчина в свою чергу, жінки більш імпульсивні, влаштує грандіозний скандал і все весілля засмутиться. Ну це я природно небагато перегинаю палицю, такий результат всіх весільних турбот буває дуже рідко, але все ж таке може статися.