Віктор Гюго “Знедолені”

Люблю шелест сторінок книги. Як не крути, але приємно тримати в руках книжку. Втім, це моя власна думка, адже зустрічав таких людей, що не люблять паперових книг, а все читають в електронному варіанті. Це не завжди зручно і це не зрівняється зі справжньою книгою. Думаю, що більшість зі мною згодиться.

І ось мені би хотілось порадити вам прочитати одну книгу, яка є з ряду моїх улюблених. Це книга Віктора Гюго «Знедолені»

Словами не передати того, наскільки насичений твір різними випадками життя, непередбачуваністю подій, долями персонажів, жертвування собою заради однієї мети, заради іншого. Гюго постав у моїх очах неперевершеним письменником. Адже він розкрив тему, яка була актуальна тоді, і є нею до нині. Це тема любові. Любов до Бога, любов до близької людини, любов до ближнього. Перед нами постають люди, в яких доля була гірка і змушувала їх йти на необдумані вчинки. Вони якраз були знедоленими. Але вони любили. Любили настільки, наскільки могли. Вони жертвували собою заради цієї любові.

Перед нами постає світ, де за найменшу крадіжку чи інший злочин, відсилають на каторгу. За шматок вкраденого хліба – двадцять років каторги. Це світ суворих законів, нещадного карання, злобливих людей, де кожен має свої інтереси. Світ, де біднота працює цілий день, аби отримати шматок нещасного хліба. Та більшість з них жебракує. І знаходяться такі, які їм допомагають. Це воістину справжні люди.

Автор хоче показати нам, що в світі є такі речі, які за золото не придбаєш. Є те, що буде жити вічно. Те, в чому є сенс. Цінність, заради якої можна пожертвувати життям. І в кожного в душі, яка б не була людина, є хоч частка тої теплоти, тої ніжності. І це все є любов. На фоні тих жахливих подій, інтриг, зради, злоби, ненависті та смутку, любов підвищується, стає чогось вартою. І в найчерствіших душах можна пробудити любов.

Автор показує нам безкінечність почуттів, думок, переживань. І безкінечність кохання. Перед нами постає душевне кохання. Кохання з першого погляду. Те кохання, якого прагнуть всі люди. Вірного, безсмертного, щасливого. Та таке кохання не дістається просто так. Через всі перешкоди і нещастя ці двоє людей, в результаті, жили щасливо. Вони були згодними на все заради один одного.

Ця книга варта того, щоби була прочитана вами. Адже це класика світової літератури, до якої в сьогоднішні дні варто би повернутись, і там можна знайти відповіді на свої питання. Тож читайте і насолоджуйтесь!

Студия для Ваших собственных фотосъемок, проведения мастер-классов, занятий и семинаров. Аренда оборудования фотостудии в Киеве. Студия оснащена технологически для проведения качественных фотосессий.
Я молодий і амбіційний, завжди у пошуках чогось нового для себе. Наразі студент, цікавлюсь ІТ-технологіями, літературою, якісним кіном і музикою, а також, у вільний час, психологією.Мій девіз у житті “Якщо дуже чогось захотіти, то весь Всесвіт буде намагатись тобі допомогти”.