Війна в Сирії не закінчилася

Зовсім недавно нам говорили, що якщо ми не будемо воювати з ІГІЛом в Сирії – ІГІЛ прийде до нас сюди, в Росію. Генерали говорили, що тільки бомбардування допоможуть, що все це затягнеться, а тут бац – “ми йдемо”. Миттєва зміна вектора, у всіх впали щелепи і ніяких коментарів далі.
Але російські війська залишаються на авіабазі в Латакії, вони будуть функціонувати там в повному режимі, і треба забезпечити їм охоронну оборону. Тобто виведенням військ це назвати не можна. Ось в Афганістані колись військовий контингент вивели. Залишилося тільки 800 військових радників і незначна підтримка поставки боєприпасів. Ось це і був висновок.

Але якщо у тебе в країні залишаються військові бази, говорити, що це виведення військ, то, звичайно, це ніякий не висновок. Це все інформаційний фон і про що вони там домовилися в політичному плані в кулуарах, де, що, набрид, щось там Путіну пояснили, щоб він зробив таку заяву – не знаю. У військовому плані ситуація кардинально не змінюється: російські війська в Сирії залишаються, ніяких успіхів, про які нам вчора Путін з Шойгу з розумними виразами обличчя розповідали, – звичайно не досягнуто. Успіхи незначні, війська Асада посилилися, але як посилилися – так можуть потім і розхитатися. Принципово ситуація не змінилася ніяк.
Війна в Сирії не закінчилася. Всі ці розмови – це тільки розмови. Була просто команда на виведення військ, який командою насправді і не є. Це популізм який не має під собою підгрунтя.