Позбавлення від зморшок – рекомендації для ледачих і зайнятих

Позбавлення від зморшок

Позбавлення від зморшокНедолік більшості програм по омолоджуванню – це тривалість і значні фінансові витрати, яких вони вимагають. Проте рекомендації сучасних косметологів допоможуть виглядати молодше навіть тим, у кого немає зайвих засобів, часу на салони краси і тривалі процедури.

Перші зморшки – це перший сигнал організму про обезводнення. Шкіра висушується і швидко грубіє, верхній шар дерми товщає, і зморшки починають проступати все чіткіше і чіткіше. Продукування колагену і эластана з часом знижується, що ще більше посилює процес.

Як цьому запобігти?

Наносити крем зовсім не складно, кожна жінка зможе виділити для цього пару хвилин свого часу. Засіб накладається на очищену шкіру. Поновлюючі і омолоджуючі засоби треба наносити на ніч, тоді їх ефективність значно підвищується.

Ретинол

При виявленні перших зморшок необхідно придбати крем з ретинолом. Саме вітамін А несе відповідальність за виробництво речовин, які роблять шкіру щільною і пружною. Новинка косметології ретинол 8. Він у декілька разів ефективніше, звичайного вітаміну, але на жаль, може спровокувати алергію. Тому жінкам з чутливою шкірою треба спочатку застосувати пробника і лише потім купувати цілу баночку крему.

Інкапсульована косметика

Ще одна новинка – інкапсульовані препарати. Це креми і сироватки, вітаміни і цінні речовини, що поміщені в капсулу. Спочатку компоненти з цим кремом вбираються в шкіру, а потім розкриваються в глибоких шарах дерми. Це ефективніше і дієвіше. Ці засоби застосовуються курсами і недопустимі як постійний засіб по догляду. Взагалі для омолождення є багато різних технік http://www.happyfamily.ru/?page=137 що зараз доступні в клініках краси.

Маски

Двічі в тиждень необхідно робити маски з ретинолом і колагеном. Зручні тканинні маски, їх не треба готувати, а застосовувати можна удома без допомоги косметолога. Ефективність масок підвищується, якщо користуватися ними регулярно, результат помітний відразу ж, а відчутний ефект – місяць по тому.

Вітамінні добавки

Чудо-таблетки не позбавлять від відмітин часу, проте вони покращують стан шкіри, збагачуючи і стимулюючи організм зсередини. Рельєф шкіри стає рівніше завдяки біофлавонідам, бета-каротину і групі вітамінів В, які входять у БАДи і косметичні вітамінні комплекси. Приймати препарати слід курсами, краще починати прийом після процедури детокса. Комплексний підхід завжди дає відчутні результати, а для того, щоб проковтнути пігулку і нанести крем часу треба зовсім небагато.