5 причин, через які варто відвідати Львів

Львів

 Львів1. Вас коли-небудь будив аромат запашної кави? Чи, можливо, Ви  не раз бачили кавові сни і не могли зрозуміти чи було це колись  насправді? Чи це Ваш сон, чи реальність, допоможе збагнути  батько кавових феєрій – Львів. Ще за австрійської доби, люди тут  захворіли кавоманією і, мабуть, це вже невиліковно.  Найпопулярніший напій робить Львів кавовою столицею України.

 Приїхавши до Львова, туристам неодмінно потрібно скуштувати  філіжанку терпкого напою, з яким вони пізнають справжній дух  старого міста.”Справжня кава повинна бути чорною як ніч,  солодкою як гріх, гарячою як кохання і міцною як дружба”,-  стверджують справжні поціновувачі кави.

2. А чи знаєте яких звірів у Львові найбільше? Звичайно, левів. Тут вони сплять, грізно спостерігають за львів’янами, охороняють скарби і входи в різні частини міста, усміхаються приїжджим. Кажуть, що існує така ніч у році, коли всі леви збираються у таємному місці, а на збори запрошують тільки тих людей, які живуть на благо міста і тільки їм вони розповідають свої історії та секрети. У цю ніч вони покидають так звані “пости”, а на ранок поспішають зайняти своє місце, щоб далі бачити сни нашого міста.

3. У кожному львівському дворику твориться своя історія. Найвідомішим з них є Італійський дворик, відвідавши який, Ви поринете в романтичну атмосферу середньовічної Італії та не зможете залишитись байдужими до аромату кави, яка огорне Вас і поділиться історіями старого міста. У кожного дворика своя епоха, свої герої та свої секрети.

Заглянувши в будь-який з них, перед Вами відкриється буденне життя львівської сім’ї, де мама чи бабця готують обід і кличуть дітей до столу, де дідусь з татком перед брамою грають в шахи чи нарди, де у львівських котів своя романтика, де балкони та веранди обіймає, наче ковдрою, виноград, де вже холоне обід, а діти ще досі в болоті.

4. Знаєте, багато людей приїздить до Львова не тільки скуштувати шоколад чи каву, ще є такі, які на меті мають проїхатись львівським трамваєм. У Львові – це міський бренд, де можна почути останні новини, дізнатись курс валют та як ідуть справи у сусіда поверхом вище, навіть, можливо знайти свою другу половинку. Той, що біжить по рейках, завжди дзеленькає сердито, бо все часу не має. Львів’яни переконані – поки існуватиме Львів – його вулицями їздитиме цей романтичний транспорт.

5. Той, хто захоче знайти романтику в місті Лева, обов’язково її знайде, варто лиш без тями закохатись. То є Львів, старенький сивий дядько, який допоможе закоханим зміцнити свої почуття, а самотнім знайти рідну по духу людину. Улюбленим місцем зустрічі закоханих є Площа Ринок, на якій розміщені давньогрецькі боги, які з любові до львів’ян подарували їм воду, яка струменіє до сьогодні.

Якщо закохана пара візьметься за руки і одночасно сяде на лавочку закоханих, яка теж розташувалась на Площі Ринок, то їхнє кохання триватиме довго і буде охоронятись левами, які тримають лавку.Стрийський парк завжди манить до себе закоханих, адже в самому серці парку зароджується любов, символом якої є білі лебеді.

Якщо ж Ви хочете надовго запам’ятати візит до Львова, тоді мерщій беріть за руку свою другу половинку і рушайте з нею на оглядовий майданчик Високого Замку. Найкраще робити це або пізно ввечері, або на світанку, коли ще немає туристів і можна насолодитись атмосферою міста, яке вже спить або тільки прокидається.