Київ – місто, яке варто відвідати

Київ

Київ Ті, хто в Києві не бував – краси не бачив. Це висловлювання дуже точно передає те, заради чого варто відвідати місто Київ. Київ – красиве місто, видом, якого можна насолоджуватися і милуватися у будь-яку пору року, в незалежності від погоди.

Але все таки краще всього приїжджати на екскурсії в Київ навесні, коли місто розквітає і потопає в зелені проспектів, вулиць і провулків. Генерал Шарль де Голль, побувавши свого часу в Києві, сказав такі слова “Багато я бачив парків і садів в містах, але уперше бачу місто-сад”.

Історія Києва дуже барвиста і цікава, в місті збереглися будівлі, побудовані більше ста років тому, є місця, на які ступала нога таких великих людей як Н.В. Гоголь, А.С. Пушкін, А.С. Грибоедов, О.Д. Бальзак і багато інших. У Києві є метро, одна станція якого розташована на глибині 105 метрів і визнана найглибшою станцією у світі. Назва цієї станції – “Арсенальна”. На другому місці в рейтингу коштує московська станція метро “Парк Перемоги”, яка йде під землю на глибину 84 метри.

У Києві безліч місць, які буде цікаво відвідати туристам, – це і театри, і музеї, і схили Дніпра і два ботанічні сади, які навесні дарують свої відвідувачам непередавану атмосферу любові, спокою і заспокоєння. Для прогулянок вам знадобиться карта Києва яку знайдете прямо в інтернеті.

Безліч ресторанчиків і кафе, як просто неба, так і в приміщеннях не дадуть гостям міста померти з голоду і запропонують блюда багатьох кухонь світу, і найголовніше, звичайно ж, неповторну українську кухню. Кожна людина, що відвідала Київ – столицю України, дізнається дуже багато цікавого про історію цього красивого і старого міста, оспіваного в піснях, описаного в поемах і літописах, увічненого в пам’ятниках і картинах.