Відпочинок з користю: лекції англійською в дитячих таборах Києва

World Without Borders

World Without Borders15 червня в Києві стартує “Summer Camp” – національний освітній проект, який проводиться міжнародною організацією AIESEC в рамках проекту “World Without Borders”  з 2003 року в 15 містах України

Проект “Summer Camp” триватиме 14 тижнів, протягом яких 70 стажерів з 25 країн світу, серед яких Індія, Бразилія, Австралія, США, Єгипет, Чехія, Індонезія, Польща, Португалія та інші, будуть працювати з дітьми  в літніх таборах та в творчих гуртках. Вони будуть проводити розвиваючі лекції на теми глобальних проблем суспільства, природи, економіки. Учасники проекту зможуть дізнатися особливості різних культур,  традиції, звичаї, обряди тієї чи іншої країни безпосередньо від їхніх представників, а не з екрану телевізора чи комп’ютера.

Вже перші стажери почали роботу в таборі «Акорд». Також серед таборів, в яких буде проходить проект: Rainbowclub, Лідер, MerryLand, Панночка, Школа Переможців (організація Kudomama), Green Country, Dreamschool , Fairy Town Camp.

Молоді та активні люди  з усього світу допоможуть дітям розкрити лідерський потенціал та творчі здібності, виховати культурну толерантність та вивчити іноземну мову, адже всі лекції та тренінги будуть проводитися виключно англійською мовою. Таким чином, діти в таборах зможуть не лише відпочити, а й отримати нові знання.

В рамках проекту також відбудеться фестиваль культур Global Village, де представники 22 країн світу будуть презентувати свою культуру, традиції мешканцям Києва.

Організація AIESEC в Києві проводить проекти завдяки підтримці соціально-відповідльних компаній, які дбають про майбутнє української молоді вже сьогодні. Серед них:

Стратегічний партнер AIESEC в Києві – Kraft Foods,

Інформаційне партнерство надають: Освітній портал, Українські новини,  Кореспондент, , Видавництво “Основа”, журнал «Пізнайко», журнал “What`s on”, ”Parta.ua.  Xvatit.com,  job.ukr.net,  Комп&ньоН,  tochka.net, bigmir)net, trainings.ua,  StudNews, UNISTUDY, Всеукраїнський шкільний портал, Можливості в Україні, Київ.Свідомо, Openstudy.

* АIESEC – міжнародна організація з 64-річною історією, представлена у 110 країнах світу, яка допомагає молодим людям віднайти і розвинути власний потенціал з метою подальшого позитивного впливу на суспільство.

AIESEC в Україні вже більше 20 років розвиває лідерський потенціал української молоді.

AIESEC виховує лідерів, у яких є знання, навички, професійний досвід, розуміння суспільних проблем і особистий погляд на шляхи їх вирішення.

Офіційний сайт AIESEC в Києві www.aiesec.org.ua

За додатковою інформацією звертайтесь:
PR-менеджер проекту, Катерина Антонець

e-mail: katya.antonets@aiesec.net

mob:  097 142 60 06

mob:  093 352 33 94