Ідеальний відпочинок для різних знаків зодіаку

Якщо припустити, що гороскопи завжди вірні, то переваги людини безпосередньо залежать від того дня, коли він був народжений.

Овен. Спорт і свіже повітря
З усіх знаків зодіаку барани найактивніші. Годинами ніжитися на сонечку не для них, Овни будуть щасливі, якщо їм нададуть можливість займатися різноманітними видами спорту, кращого відпочинку для них і не придумаєш.

Телець. Спокійний відпочинок за містом
Тельці вважаються хорошими цінителями краси. Їх можна зарахувати до істинним знавцям елегантного стилю і гарної кухні. Цьому знаку підійдуть розкішні готелі зі всілякими зручностями, розташовані в мальовничому містечку. Непогано якщо поруч із готелем будуть знаходитися музеї та інші культурні центри.

Близнюки. Екзотичну подорож
Різноманітність – ось те, чого шукають люди, що народилися під цим знаком. Для того, щоб відчувати себе щасливими, їм необхідно відчувати бурління життя навколо себе. Ідеальний відпустку для близнюків – поїздка туди, де можна зустріти нових людей і непогано повеселитися.

Рак. Розкіш і романтика
Люди, народжені під знаком раку, здебільшого є інтровертами. Під час подорожей вони намагаються уникати великих скупчень народу. Ідеальним варіантом для них буде романтична вечеря в ресторані з видом на тиху морську гладь.

Лев. Пишність і достаток знаменитостей
Леви ненавидять все, що можна віднести до середнього рівня, так званої «золотої середини». Вони відчувають себе як риби у воді в суспільстві «багатих і знаменитих».

Діва. Відпочинок на спа-курорті
Серйозні і педантичні діви завжди зайняті пошуком ідеалу, тому жодна деталь в обстановці і сервісі готелю не уникне їх допитливого погляду. Так що ідеальним готелем для них буде розкішний готель з вишколеним персоналом, причепитися до якого буде неможливо, а похід в спа – центр буде ще одним кроком на шляху до ідеалу.

Ваги. Міський відпочинок
Ваги нічого не цінують так, як гармонію і мир. Це робить їх вишуканими знавцями всього прекрасного, в тому числі і витончених мистецтв. На відпочинку риби із задоволенням побродити по музеях і виставках, якщо представитися така можливість.

Скорпіон. Екстрім у всіх його проявах
Життя скорпіонів не буде повною без серії емоційних стресів. Люди, народжені під знаком скорпіона, є пристрасними натурами, а тому схильні уникати традиційних шляхів, вони вважаються прихильниками екстремального проведення часу.

Стрілець. Різноманітні пригоди
Стрільці були народжені, щоб стати мандрівникам. Вони поступово досліджують навколишній світ. І на відпочинку стрільці будуть шукати пригод і свободи.

Козеріг. Відпочинок на свіжому повітрі
Вважається, що Козерог – найсерйозніший знак зодіаку. Спонтанність не в їх природі. Вони завжди на стороні спокою і тиші. Відпочивати козероги воліють на відкритому повітрі, де можна прогулятися пішки або покататися на велосипеді.

Водолій. Незвичайні місця для відпочинку
Водолії люблять все незвичайне і неординарне. Вони часто випереджають час і слідують в житті своїм власним шляхом. Чим незвичніше місце, тим цікавіше там проведуть час Водолії.

Риби. Романтичний відпочинок для мрійників
Люди, народжені під знаком риб, вважаються натурами чутливими і вразливими. Їх приваблює відпочинок у мальовничих куточках, часто небудь поруч з водою.

P.S. Вообще куда бы вы не отправились в путешествия нужно изначально выбирать жилье будь то мини отель в Обнинске или шикарные апартаменты в Дубаи – как правило бронировать места можно через интернет.