Відносини

Відносини

ВідносиниВідносини… Для відносин я завжди віддавала всю себе повністю,поринала з головою в людину,дарувала океан кохання, турботи, ласки!!! Що ще треба,щоб безтурботно кохати?!.. своїм колишнім обранцям я не шкодувала нічого. Це ж як напевно потрібно любити ,щоб не замічати, що для тебе такого можливо й не зроблять!?

Я завжди була доброю, йшла на компроміси, пробачала, розуміла ,вислуховувала…кохала! Чомусь мене життя вчить,і я знаю,що вчить багато чому, я просто не зразкова учениця,яка потім про це шкодує! Після всіх попередніх стосунків я зробила для себе якийсь такий песимістичний висновок-чим менше любиш і віддаєш себе, тим більше до тебе тягнуться, тим більш ти цікавий!

Коли я порівнюю свої попередні стосунки зі стосунками,які в мене є зараз я сама жахаюсь тому, що розумію, що любити щиро мало кому потрібно! Я давала своїм обранцям все, все що вони бажали, а у відповідь просила просто трошки власного простору , розуміння і терпіння… Тільки от напевно вони мене не розуміли, з жиру бісились, що так добре і треба більше, а в мене просто наставав момент, коли я усвідомлювала, все край, межа, пропасть…

Я у відносинах завжди була м’ягкою,навіть напевно аж занадто. До тошноти кохала,плакала,дуже часто плакала… А тепер я можу кожному з них сказати велике дякую, за те, що зробили мене такою, зробили мене стальною, байдужою… Я давала чоловікам все.