Моє відношення до книги

відношення до книги

відношення до книгиКнига… Для кожної людини це слово означає різні поняття. Кожен вибирає для себе свою літературу. Комусь подобається читати філософську, інший любить ліричну, для для когось найулюбленіші детективи. Іноді бувають такі моменти в житті, коли не знаєш, що робити, відчуваєш себе самотнім на цілій планеті. Заблукавши не можеш знайти відповіді. І коли в такі моменти з’являється біля тебе потрібна книга, то вона допомагає осмислити ситуацію, відповідає на всі запитання, допомагає змінити погляди на життя.

Така книга змінює все! Автор іноді в своїх творах використовую тварин, пташок, малечу, які змагаються з труднощами життя і знаходять з них виходи. Тварини виживають в складних умовах лісу, знаходять собі їжу, рятують один одного. Мурахи об’єднуються і будують собі житло роблять запаси на зиму. Щодо мене, читаючи такі речі я починаю замислюватись, і якщо мала пташка, може збудувати собі дім, нагодувати пташенят і я все зможу, прогодувати родину, виростити достойну людину, здобути повагу у оточуючих. Або читаючи про людей які мають вади фізичні, але не зважаючи ні на що вони продовжують вірити, жити та радіти кожному дню свого життя. Такі книги іноді дійсно змінюють світобачення.

В основу багатьох книг покладені реальні історії з життя певної особи або певної родини. І коли комусь , хто переживає подібні до описаних подій, потрапляє в руки така книга, вона може зарадити в ситуації. Я люблю читати книги філософського характеру. У деяких героях я бачу відображення себе. І деякі книги допомагають знайти вихід з життєвих труднощів, а деякі підіймають настрій і допомагають розслабитись. Я вважаю, що кожна книга несе в собі досвід письменника і відображає частину його душі. Тому читаючи книгу, ти маєш можливість, користуючись його досвідом, змінити своє життя.

P.S. Особенного внимания заслуживает литература для детей как учебная так и художественная – интернет-магазин книг для детей содержит необходимые книги, учебники, всю полезную детскую литературу для ребенка.