Користувачі відмовляться від нетбуків із-за їх дорожнечі

нетбук

нетбукЦікава стаття недавно потрапила до мене – про ринок нетбуків під час його розвитку. На думку експертів, популярність нетбуків на ринку найближчим часом знизиться з ряду причин. Серед них: ціни, що постійно зростають на ці пристрої, та поява їх функціоналів в інших гаджетах.

Деякі фахівці вважають, що не дивлячись на високий рівень продажу нетбуків в 2009 році, в майбутньому кількість їх користувачів значно зменшиться із-за активного зростання цін на ці вироби, а також появи зручніших альтернативних пристроїв. «Дні нетбуків добігають кінця», – зазначив Стюарт Майлз (Stuart Miles), засновник технологічного блогу Pocket Lint. За його словами, незабаром нетбуки стануть менш популярні, оскільки їх ціна росте, а інші гаджети починають пропонувати людям ті ж функції, інформує ВВС.

При цьому Майлз відзначає, що інтернет-функції все ширше представлені в нових електронних рідерах і смартфонах від різних компаній. В той же час як нетбуки надають дуже обмежені можливості в порівнянні з повноцінними ноутбуками і комп’ютерами. Можливо вигідно купити ноутбук але тільки за умови його постійного використання дома або на роботі – в дорозі вигідний нетбук.

Ще однією причиною зниження популярності нетбуків найближчим часом фахівці називають зміну інтернет-звичок у користувачів – люди все частіше шукають гаджети, призначені для якихось конкретних цілей. Зараз на дворі 2012 і схоже що ринок нетбуків досить стабільний.