Відеореєстратор: установка та застосування

Відеореєстратор

Відеореєстратор Для чого ж потрібний відеореєстратор? Буде не зайвим розібратися що це таке, і як ним користуватися. Відеореєстратор – цей пристрій для зйомки будь-яких небажаних ситуацій на дорозі, зокрема ДТП. Особливо коли в цій події багато учасників, і помітити усі нюанси, хто правий, а хто винен, неможливо. Але щоб все потрапило в об’єктив камери, потрібна правильна установка і напрям огляду, а щоб уникнути незафіксованих ударів ззаду, краще використати додаткові камери. Зараз технології відеоспостереження досить розвинуті, популярними стають ip відеореєстратори для підключення великої кількості камер та потокової трансляції зображення.

Перше питання, як кріпити відеореєстратор? Можна скористатися присоской. Такий варіант менш надійний, оскільки присоска швидко зношується і перестає прилипати до скла. Якщо це неприйнятно, є клейова стрічка. Вона, при правильному використанні, протримається досить тривалий час. Правда поміняти місце розташування реєстратора, без певного зусилля і навіть інструментів, буде неможливо.

Друге – установка. Встановити реєстратор треба так, щоб він не заважав огляду дороги. Самі кращі варіанти, під дзеркало заднього виду або на нього. Так прилад не заважатиме, і практично зіллється з інтер’єром салону. Його не буде видно, і це не викличе інтерес грабіжників. Якщо у реєстратора великий кут огляду, можна закріпити його поряд з лампою освітлення салону.

Третє питання – напрям огляду відеореєстратора. Хорошим ходом буде придбати реєстратор, який обертається в різні боки. Це для того, щоб зафіксувати все що відбувається на дорозі, плюс зняти особу будь-кого, хто підходить впритул до машини, або просовує голову у бічне скло. Якщо в наявності дві камери, то другу бажано закріпити ззаду або збоку. Залежить від кута огляду камер.

Щоб продемонструвати запис події автоінспекторові, спочатку треба скопіювати запис на інший носій. Наявність копії допоможе при втраті оригінальному запису, або умисному її знищенні.

Відеореєстратор, в ідеалі, має бути в кожному автомобілі, тому як це чесний і неупереджений свідок при ДТП. Ніхто не зможе інкримінувати водієві те, чого він не здійснював, якщо є доказ у вигляді запису реєстратора. Будь-який той, що зараз бажає може придбати цей диво-прилад. Вартість його досить прийнятна. Краще віддати ці порівняно невеликі гроші, і бути спокійним і упевненим у своїх діях за кермом.