Відеополювання розпочинається

Не так давно відеоблог vlogger.org.ua змінив власника  і одразу ж для привернення уваги можливої аудиторії, на сайті з’явилась інформація про перший конкурс, тому будемо трохи поблажливими і проявимо толерантність до можливих помилок. Взагалі, спочатку я вагався щодо публікації цього матеріалу, аби не такі, порівняно непогані подарунки, то цієї статті не було б тут. Молодим та креативним є за, що позмагатись. Отже, про конкурс і його місію …

Цей конкурс був задуманий для того, щоб людина показала світ іншим людям своїми очима і відео це може зробити найкращим чином. Є ще звісно і фото, і малювання, але блог відео-формату.

Про конкурс
Конкурс називається “Відео-полювання”. Чому? Учасники полюють за своїм натхненням за допомогою відеокамер, мобільних телефонів, і т.і., щоб поділиться з іншими людьми моментом, який торкнувся їх душі.

Умови конкурсу
Участь може взяти кожен бажаючий, але ось потрапити на сторінки як учасники можуть тільки ті, хто зможе виконати певні прості умови.

Якість відео
Чітко повинні проглядатися учасники сюжету, змістовна наповненість. Розмиті, незрозумілі, і ті, що порушують законодавство України, сюжети до конкурсу допускатися не будуть. Бажаний формат 640:480.

Авторська відповідальність
Відсутність копій в інтернеті. Відеосюжет повинен бути оригінальним, тобто не мати копій в інтернеті.

Сюжет
Сюжет може бути на будь-яку тему. Супровідний текст до відео вітається. Вказати історію створення сюжету, тобто це постановочний або знятий випадково сюжет (наприклад). Наприкінці сюжету повинна бути присутня фраза “Винятково для vlogger.org.ua”. Повторюю: Чітко повинні проглядатися учасники сюжету, змістовна наповненість. Загальна тривалість відеосюжету не повинна перевищувати 10 хвилин.

1. Заливаєте відео на Youtube, під заголовком “Відеополювання.Назва сюжету.” У примітці до відео вкажіть “Відео для конкурсу на vlogger.org.ua.”

2. Надсилаєте на емайл pe3vi4@gmail.com або в Twitter (тег: #vloggerua_tender) лінк на ваш сюжет. Якщо сюжет відповідає вимогам конкурсу ми розміщуємо його на сторінці нашого блогу, після чого ви отримаєте відповідь на емайл з якого надійшов лист або на ваш twitter. Як тільки ви стали учасником вам бажано згадати про конкурс у своєму блозі, твіттері і тому подібне і надіслати посилання. Це не обов’язково, але окрім думки журі буде враховуватися думки відвідувачів цього блогу, а так як вони ваші читачі і, напевно, будуть на вашому боці, варто розповісти про це своїм читачам.

3. За результатами відбору можна стежити на Twitter.

Початок конкурсу 25 серпня по 1 листопада 2010 року. Відео конкурсантів буде додаватися по мірі надходження, у цей час і буде йти голосування відвідувачів блогу і журі.

На перший погляд умов багато, але вони прості у виконанні, тому сміливо знімайте, заливайте і беріть участь у нашому конкурсі!

Тепер про приємне – призи і подарунки
Вище я писав, що конкурс перший, тому його можна назвати бюджетним. Призовий фонд буде розподілятися серед трьох переможців, яких вибере журі. Крім цього є приз глядацьких симпатій, який сюжет отримав максимальну кількість позитивних відгуків від відвідувачів блогу.

Призи які отримають переможці вибрані журі:

1 місце: 60$ (WMZ)
2 місце: 30$( WMZ)
3 місце: 20$ (WMZ)

Приз глядацьких симпатій:
Місяць розміщення банера в шапці блогу, постійна силка на сторінці конкурсу, місце в блогролі на постійній основі. Якщо банера немає або не потрібен, постові протягом місяця в кінці поста. Але тут ще можливі приємні сюрпризи :0).

Ознайомитись з журі та перебігом конкурсу можна на його сторінці

П.С. Найкраще відео конкурсу за версією редакції інтернет-журналу “МОЛОДІ” буде розміщено в нащому відеорозділі, що знаходиться внизу головної сторінки. Всі відео розділу доступні в рубриці “ВІДЕО

Засновник інтернет-журналу MOLODI. Життя ламає нас по дорозі кудись та все буде файно і зашибісь. Намагаюсь уникати сірості і стандартності, створюючи щось своє. Ще з дитинства люблю наше – українське.