Чому у людини виникає відчуття голоду?

відчуття голоду

відчуття голодуКоли людина зголодніла, то вона розуміє, що їй необхідно поїсти. Але яким чином ми дізнаємося, що ми відчуваємо голод?
Багато людей вважають, що відчуття голоду виникає тоді, коли наш шлунок стає порожнім. Але як же тоді пояснити, що деякі люди можуть нічого не їсти кілька днів і зовсім не відчувати голоду?

Причиною голоду є недостатня кількість певних живильних речовин у нашій крові. Коли ці речовини потрібні нашим кровоносним судинам, у частину мозку, яку вчені назвали «Центром голоду» надходить сигнал. Саме цей центр головного мозку відповідає за регуляцію шлунку та кишечника.

Коли у кровоносних судинах достатня кількість необхідних речовин, мозок подає шлунку сигнал щодо уповільненої роботи і навпаки. Коли ж цих речовин не вистачає, спрацьовує «центр голоду» і активізується робота шлунку. Наскільки довго людина зможе прожити без їжі залежить від індивідуальності її організму. Світовий рекорд з голодування побила африканська жінка – 102 дні.

P.S. Для приготовления вкусного завтрака или обеда вам нужен интернет магазин бытовой техники дабы купить себе все необходимые устройства и технику для готовки – от микроволновки до плиты.