Відбувся кубок України з веслувального слалому

Команда «Терра Інкогніта» запрошує на сплави та рафтинг по р. Черемош, П. Буг, Дністер та ін., а також екскурсії по Україні».
.

У м. Богуслав Київській області нещодавно пройшли  змагання з веслувального слалому. В змаганнях приймали участь чоловіки та жінки починаючи з 1996р. народження, в класах човнів К-1, К-1 (жінки), С-1, С-2.Змагання проводилися на спеціальному веслувальному каналі на Р. «Рось».

Одним із почесних гостей змагання був член ГО «Інститут  суспільно-політичних досліджень», директор департаменту спорту та туризму Денисюк  Дмитро. Зазначимо що Дмитро Миколайович  виступав у якості тренера і членом суддівської колегії, що позитивно вплинуло на проходження змагань. Бо не так давно він і сам виступав у якості члена національної збірної України, завойовував призові місця змагань України та в Європейських кубках.

Так виглядає сам веслувальний канал та траса фінальних заїздів спортсменів слаломістів. Номера воріт призначені для черговості проходження їх на дистанції. Ворота зеленого кольору проходяться за течією, а червоні проти течії.

Спортсмени в  класі човнів С-2 долають водні  перепони. Через декілька хвилин після  фінішу цього човна суддівська колегія  вже була готова оголосити переможці  у всіх класах човнів.

В класі човнів «К-1» 1 місце виграв Цвет Ігор, К-1 серед жінок – УС Вікторія. Всього в змаганнях прийняло участь понад 100 спортсменів з багатьох міст, та областей України. Підвести  підсумок змагань нам допоміг  директор департаменту спорту та туризму ГО «Інститут суспільно-політичних досліджень» Денисюк Дмитро.

Що Ви можете сказати про підготовку заходу

Встановити слаломну дистанцію з 25 воріт на перший погляд легко, але це тільки так здається. В постановці слаломної  дистанції приймали участь представники усіх команд. Слід зазначити що за відсутності фінансування , на спортсменів лягли усі фінансові затрати з підготовки як заходу так і себе особисто.

Який на вашу думку був рівень підготовки всіх спортсменів, когось не з переможців можна виділити окремо?

Я вважаю що на змаганнях спортсмени слаломісти показали себе з найкращої сторони,особливо якщо взяти до уваги те що це перші змагання в цьому сезоні і не всі спортсмени мали змогу почати тренування на  воді. Думаю, що в них ще буде декілька зустрічей, на яких вони зможуть виступати краще, тому когось окремо виділяти ще рано.

Як Ви думаєте, який шанс на здобуття перемоги в Європейських кубках сьогоднішніх переможців ? Чим це можна охарактеризувати, що спортсменам потрібно вдосконалити?

На даний час у спортсмена К-1 з Київської команди є великі шанси добре виступити на міжнародних змаганнях, та завоювати олімпійську ліцензію. Саме цьому спортсмену не вистачило кілка сотих секунди щоб потрапити до фінального заїзду міжнародних змагань  минулого року. Спортсмени мають постійно працювати над вдосконаленням: тактичної, технічної, теоретичної та функціональної техніки.

Щоб Ви могли побажати спортсменам та їх тренерам, які поганенько підготувалися?

Спортсмени, які погано підготувались до даних на мою думку не систематично займалися загальною та спеціальною фізичною підготовкою. Можу побажати сумління та наполегливості в підготовці до наступних змагань.

Як Ви думаєте, чи є перспектива розвитку веслувального слалому в Україні та які реальні перешкоди стоять перед цією задачею вже сьогодні?

Україні є великий потенціал розвитку веслового слалому, бо в нашій державі є велика кількість бурхливих річок на яких можна проводити змагання, а також нещодавно зусиллями багатьох спортсменів під керівництвом тренера УС В.П., був побудований слаломний канал в м. Богуслав. Основна перешкода в даний час для веслового слалому в Україні – це брак фінансування цього виду спорту. Точніше взагалі відсутність фінансування  змагань, про матеріально – технічну базу спортивних шкіл взагалі можна не згадувати.

Качественные переводы вьетнамского языка – вьетнамский перевод и услуги переводчиков вьетнамского. Гибкая система скидок, качество!