Вибір ім’я для собаки

Выбор имени для собаки

Після декількох годин проведених в Інтернеті, вибору кращої породи для вас і вашої родини, відвідування заводчиків, ринків і притулків для собак вашого населеного пункту, ви нарешті, знайшли ідеального цуценя. Тепер потрібно подумати, як назвати цуценя?

Чи знаєте ви, що протягом свого життя, ви будете використовувати кличку вашої собаки більш 35000 раз? Тому, вирішуючи, як назвати цуценя, ви повинні бути впевнені, що кличка вам точно подобається і підходить собаці.

Дотримуючись цих простих правил, ви швидко вирішите, як назвати вашого цуценя. Ну а після не забувайте обзавестися всім необхідними товарами https://www.zootovary.com/uk/ для вашого вихованця

  1. Собаки розуміють короткі команди. Вибір клички простий, що складається з двох або менш складів, підходять найкраще.
  2. Кличка цуценя, не повинна бути співзвучною з поширеними командами для дресирування. Така кличка буде тільки вводити вашу собаку в оману.
  3. Пам’ятайте, що ви будете використовувати кличку щеняти в громадських місцях. Кличка, яка здається цілком милою всередині вашої сім’ї, може не виявитися такою при використанні на людях.
  4. Приймайте рішення, як назвати цуценя, всією сім’єю. Зробіть ваших дітей частиною процесу вибору клички. Ці шибеники часто видають дуже свіжі ідеї.
  5. Ви можете надати честь вашого улюбленого дядька, назвавши цуценя в його честь. Давши ім’я своєму синові на честь вашого дядька, ви можете побачити своє ім’я в його заповіті. Але з кличкою цуценя, такий трюк не пройде.
  6. Якщо ви взяли в будинок старого собаку, найкраще користуватися кличкою, яка у неї вже є. Терпіти не можете кличку “Злата”, тому що «Злата» була першою дівчиною, розбила ваше серце? Тоді використовуйте аналогічні звуки при виборі нової клички собаки. «Злата» легко трансформується в «Агата».
  7. Після того як ви вирішили, як назвати цуценя, «протестуйте» нове ім’я день або два. Ви будете знати, залишити кличку чи ні. Якщо немає, то у вас є ще час назвати цуценя по іншому. Існує ще безліч різноманітних кличок, продовжите вибір клички!
  8. Не забувайте нагородити цуценя або собаку, коли він відповідає на нове ім’я. Чим більше похвали і ласки отримує собака, тим швидше вона звикне до клички і прибіжить, коли ви її покличете.

Тепер, коли ви прочитали всі поради на тему, як назвати цуценя, що б ви вибрали? Для деяких людей вибір клички собаки дуже простий. Інші ж, в цьому відчувають деякі проблеми.

Майте на увазі наступне при прийнятті рішення, як назвати цуценя:
1. Зовнішній вигляд. Як виглядає ваша собака? Її колір, розмір і порода надихають на різні варіації. Наприклад, “Черниш” прекрасно підійде для цуценя чорного кольору.
2. Особистість. Після спілкування протягом 2-3 днів, ваша собака напевно проявить свої риси характеру. Так, “Барон” або “Лорд” відмінно підійдуть собакам з аристократичними звичками.

Якщо ви хочете вийти за рамки звичайних кличок, клички собак знаменитостей або іноземні клички можуть допомогти в цьому випадку. Розглянемо ці варіанти, вирішуючи як назвати цуценя.

1. Клички собак знаменитостей. Сьогодні чотириногі друзі не менш знамениті, ніж їхні зіркові власники. Наприклад Бучо Михайла Галустяна, Кава Анфіси Чехової або Штрудя Ксенії Бородіної. Дуже красива кличка у знаменитого лабрадора Володимира Путіна, Коні.

2. Клички собак з мультиків. Наприклад Скубі-ду або Плуто, відразу приходять на розум, якщо ви хочете назвати цуценя відомим ім’ям «з телевізора».

3. Клички собак з відомих фільмів. Тут взагалі, простір для фантазії. Згадайте Рекса, Лессі, Мухтара, Біма і багатьох інших.

4. Клички собак з коміксів. Якщо ви хочете вибрати смішну кличку вашої собаці, зверніть увагу на фаворитів коміксів про собак. Наприклад Снупі, Оді або Дейзі.

5. Німецькі клички для собак собак. Вони короткі, чіткі і дуже ємні. Як варіант – Фріц або Кайзер.

6. Ірландські клички для собак. Фінн добре підходить для будь-якого щеняти, так само як і Мерфі, який якраз означає «собака на море.»

7. Французькі клички. П’єр і Джіджі є дуже підходящими при виборі клички для собаки.

Отже, як видно, вибір клички нескінченний. Сподіваємося, що ці прості поради, допоможуть вам швидко зорієнтуватися, як назвати цуценя і підібрати йому ідеальне ім’я!