Вибираємо вхідні двері

вхідні двері

вхідні дверіНадійні вхідні двері – це одне з перших питань, яке хвилює нас, коли ми придбаваємо своє житло, адже ми хочемо зберегти все, “що нажито непосильною працею” у повній цілості.

Одним з найпопулярніших способів захисту житла є броньовані металічні вхідні двері з надійним замком підвищеної секретності. Звичайно, увагу слід приділити і петлям, і самому дверному коробу, але основний і класичний захист забезпечується класом матеріалу, використаного при виготовленні дверного полотна.

Броньованими можна назвати вхідні двері класу, не нижче 4-го. Такі двері відрізняються не лише пристойною товщиною листа металу, що є основою дверного полотна, але і високотехнологічним металевим каркасом з системою протизйомних і захисних противовандальных елементів і механізмів.

Товстий лист прокатної сталі, закріплений і приварений до потужного каркаса може встояти практично при будь-яких механічних діях доступних людині, будь то важке металеве знаряддя, або ж потужний електроінструмент.

Не слід думати, що броньовані двері запезпечують передусім надійність. Практичність таких дверей не менш помітна. У просторі потужного каркаса куди простіше розмістити цілу систему замків, ригелів і засувів. Простір між конструкціями каркасу можна вільно заповнити утеплювачем, а також паро- і гідроізоляцією.

P.S. Вообще двери бывают разные по материалам и характеристикам. Еще одним классом дверей есть противопожарные двери купить которые вы можете на сайте компании ДверьНов. Пожарная безопасность – не менее важна для дверей.