Bugatti Veyron 16.4 Super Sport

Bugatti Veyron 16.4 Super Sport

Bugatti Veyron 16.4 Super SportСаме ця машина встановила новий рекорд швидкості серед серійних автомобілів, а саме – 431 км/год. Все відбувалося офіційно – в присутності представників Книги рекордів Гіннеса і німецької інспекції(TUV). Цей заїзд відбувся на полігоні Ера – Лессін, а керував машиною – рекордсменом П’єр Анрі.

Заїзди ж відбулися у дві сторони. На навігаційних пристроях булла показана наступна швидкість – 427.993 км/год при русі в одну сторону і 434.211 км/год в іншу. Відповідно, вирахували середнє арифметичне цих швидкостей і результат вразив усіх – 431 км/год. Механіки та інженери розказали, що справді задоволені такою швидкістю, адже вони розраховували лише на 425 км/год. Інженерам вдалося збільшити потужність двигуна до 1200 к.с. велику швидкість для серійних автомобілів потрібно зменшити до 415кмгг/год, через те, що настільки велику швидкість не в змозі витримати шини. Доречі якщо вам потрібні шины дешево межете знайти їх на сайті mvo.ru.

Отож було перероблено і шасі, через те, щоб можна було пілотувати на більш високій швидкості. Штаб механіків встановив більш потужніші амортизатори та стабілізатори, а також збільшили хід підвіски. Також доопрацювали кузов задля підтримки бездоганного балансу та покращення аеродинамічної ефективності.

Нова модель досить відрізняється від стандартної Veyron. Змінена структура волокон кузова, що створює дуже високу жорсткість та зменшення ваги. Тобто можна стверджувати, що протягом двох і більше років цій моделі не зможе ніхто створити гідну конкуренцію.