Весняні косметичні процедури

Весняні косметичні процедури

Весняні косметичні процедуриУ весняний час рекомендується робити глибокий пілінг, причому, краще всього, до появи сонячних і яскравих днів. Тому, кращий час для візиту в косметичний салон – цей березень-початок квітня. Процедура пілінгу, на відміну від звичайних домашніх скрабов, звільнить повністю вашу шкіру від відмерлих клітин, секретцій сальних залоз, що накопичився, і поверне вашій шкірі природний здоровий колір.

Існує декілька видів пілінгу. Ви можете вибрати для себе найбільш відповідний.

Механічний пілінг – його ще називають мікродермабразія. Рельєф шкіри вирівнюється за допомогою щіточки, що автоматично обертається. При постійній механічній дії невеликі зморшки стають непомітними, клітини шкіри оновлюються. Вже після трьох-чотирьох сеансів можна буде помітити результат. Інтервали між сеансами мають бути не менше двох тижнів.

Пілінг з фруктовими кислотами. На поверхню шкіри наноситься особливий кислотний склад, а через 20 хвилин шкіра змащується спеціальним захисним кремом з високим SPF- чинником. Такий вид пілінгу краще всього планувати на вихідні, оскільки після закінчення сеансу на обличчі залишаються червоні сліди упродовж 3 годин.

Ультразвуковий пілінг. Шкіра шліфується за допомогою ультразвукового приладу. Такий вид пілінгу проводиться 2 рази в місяць. Лазерний пілінг http://www.happydoctor.ru/acne/70-peel-laser зараз досить актуальний в салонах краси. Фахівці радять проводити пілінг або восени, або не пізніше першої декади квітня, оскільки шкіра після очищення стає стоншеною і надзвичайно сприйнятливою до ультрафіолету.

У березні-квітні, поки сонця ще не дуже багато, також проводяться деякі омолоджуючі процедури. Дуже важливо не пропустити найбільш сприятливий час для таких процедур.

Озонотерапія. Ця процедура значно покращує колір обличчя і позбавляє від мішків під очима. Основою цього методу є киснево-озонова суміш, що вводиться під шкіру, яка повертає шкірі пружність за допомогою активізації мікроциркуляції шкіри.

Мезотерапія. За допомогою цього методу в середні шари шкіри за допомогою ін’єкцій доставляються корисні речовини. До складу цих речовин входять вітаміни і лікарські препарати. Мезотерапія в комплексі з пілінгом дає прекрасний омолоджуючий ефект.

За допомогою біоревіталізації регенерується і зволожується шкіра. Після закінчення цієї процедури під шкіру вводиться за допомогою ін’єкцій гіалурінова кислота. Всього проводять від трьох до п’яти сеансів кожні півроку.

Парафінотерапія. Це безболісний метод, що дозволяє зволожити суху шкіру за допомогою парафіну. Вже після трьох сеансів поверхня шкіри стає м’якша, а після десяти парафінових процедур зникають дрібні зморшки.

Після довгої зими шкіру збагачують вітамінами колагеновими масками і масками для зняття втоми. Ну і відмінним доповненням до весняних реабілітаційних процедур для шкіри стане правильне збалансоване харчування. І нехай ваше личко випромінює красу і ніжність круглий рік!